آخرین خبر

بحران کرونا جشنواره موسیقی شیراز را به تعویق انداخت

ستاد برگزاری جشنواره بین المللی موسیقی شیراز با اعلام به تعویق افتادن این رویداد موسیقایی تازه ترین مصوبات جدید شورای سیاستگذاری جشنواره را اعلام کرد.

به گزارش آوای ایرانیان، ستاد برگزاری دومین جشنواره بین المللی موسیقی شیراز با انتشار اطلاعیه ای ضمن اعلام به تعویق افتادن این رویداد موسیقایی تازه ترین مصوبات جدید شورای سیاستگذاری جشنواره را اعلام کرد.

در متن این اطلاعیه آمده است:

«به اطلاع متقاضیان گرامی برای شرکت در «دومین جشنواره بین المللی موسیقی شیراز» با عنوان: «اپوس۲ لودویگ ون بتهوون» می‌رسانیم، با توجه به شرایط بحران کرونا و عدم امکان گردهمایی گروه ها برای آمادگی و شرکت در جشنواره، طبق تصمیم گیری شورای سیاستگذاری، مصوبات جدید به شرح ذیل است:

– مهلت پذیرش آثار در بخش کنسرت با تمدید یک ماه، به تاریخ ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ موکول شد.

 – مهلت پذیرش طرح کارگاه با تمدید یک ماه، به تاریخ ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ موکول شد.

– مهلت پذیرش «فایل تکمیل شده مقاله» با تمدید یک ماه، به تاریخ ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ موکول شد.

-همچنین داوطلبانی که «چکیده مقاله» خود را تا تاریخ ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ ارسال نکرده اند نیز می توانند، «چکیده مقاله» به همراه «فایل تکمیل شده مقاله» را تا تاریخ ۱۰ خرداد  در وب سایت جشنواره بارگزاری کنند.

بدیهی است تاریخ های اعلام شده (بازبینی آثار، اعلام نتایج مرحله اول، مرحله نهایی جشنواره و …)، منوط به شرایط کشوری و تصمیمات نهادهای مربوطه، متغیر خواهد بود. لذا در صورت بروز هر گونه تغییر در برنامه جشنواره، طبق بیانیه از طریق سامانه اینترنتی جشنواره اطلاع رسانی خواهیم کرد.»

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “بحران کرونا جشنواره موسیقی شیراز را به تعویق انداخت”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید