آخرین خبر

«مشتاق گل» از هوشنگ کامکار شنیدنی شد

هوشنگ کامکار، آهنگساز و موسیقیدان برجسته موسیقی کشورمان تازه ترین اثر خود را در قالب تک قطعه ای تحت عنوان «مشتاق گل» به عنوان هدیه ای به کادر درمان به انتشار رسانده است.

قطعه «مشتاق گل» اثر تازه استاد هوشنگ کامکار، منتشر شده و در دسترس مخاطبان قرار گرفت.

به گزارش آوای ایرانیان، هوشنگ کامکار، آهنگساز و موسیقیدان برجسته موسیقی کشورمان تازه ترین اثر خود را در قالب تک قطعه ای تحت عنوان «مشتاق گل» به عنوان هدیه ای به کادر درمان به انتشار رسانده است.

این اثر را امیر ناصر رنجبر خوانده، صبا کامکار در همخوانی همراه او بوده و ارسلان کامکار (ویولون و ویولون آلتو)، علی جعفری پویان (ویولون)، نگار نوراد (ویولن سل)، سیاوش کامکار (سنتور)، نیرزی کامکار (تار)، امیر ناصر رنجبر (کمانچه) و آرین رضایی (دف) در نوازندگی اثر به هنرنمایی پرداخته اند.

از استاد هوشنگ کامکار، پیش تر نیز آثاری در قالب تک آهنگ به انتشار رسیده که از میان آنها می توان به «خطابه شرقی»، «نه به جنگ»، «داستانی نه تازه» و…اشاره کرد.

شایان ذکر است که قطعه «مشتاق گل» به آهنگسازی هوشنگ کامکار و آواز ناصر رنجبر، هم اکنون آماده شنیدن است و علاقمندان می توانند این اثر را بصورت آنلاین از «موسیقی ایرانیان» شنیده و در صورت تمایل دانلود نمایند.

آنلاین بشنوید:

 

 

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “«مشتاق گل» از هوشنگ کامکار شنیدنی شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید