آخرین خبر

شاهکار یک ساعته محسن چاوشی

مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان برای آزادی ۱۰ زندانی اهل تربت جام ظرف حدود یک ساعت توسط محسن چاوشی و با یاری هواداران این خواننده جمع‌آوری شد.

مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان شهرستان تربت جام از کمک مالی ۱۰۰ میلیون تومانی محسن چاوشی خواننده پاپ کشور به آزادی زندانیان جرایم مالی در تربت جام خبر داد.

غلامرضا عرب درگفت‌وگو با خراسان رضوی گفت : با هدف آزادی زندانیان از زندان شهرستان تربت جام که به دلیل جرایم مالی درزندان این شهرستان به سر می برند، روزگذشته از سوی محسن چاوشی خواننده پاپ کشور مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان به حساب انجمن حمایت اززندانیان شهرستان تربت جام برای آزادی پنج زندانی واریز شد.

وی افزود : همچنین در مراسم گلریزان که با مشارکت انجمن حمایت اززندانیان تربت جام واداره زندان این شهرستان برگزار شد ، پنج نفر اززندانیان که به علت جرایم مالی درزندان این شهرستان به سر می بردند، آزاد شدند.

عرب خاطرنشان کرد: درمجموع مقدمات آزادی ۱۰ نفر از زندانیانی که به جرم ۲۰۰ میلیون تومان بدهی در زندان این شهرستان هستند، با مشارکت محسن چاوشی خواننده پاپ کشور و انجمن حمایت اززندانیان تربت جام واداره زندان این شهرستان در حال انجام است.

ایران‌آرت اضافه می‌کند که مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان برای آزادی ۱۰ زندانی اهل تربت جام ظرف حدود یک ساعت توسط محسن چاوشی و با یاری هواداران این خواننده جمع‌آوری شد.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “شاهکار یک ساعته محسن چاوشی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید