آخرین خبر

پرمخاطب ترین سریال های تلویزیون کدامند؟

در نظرسنجی خبرآنلاین با موضوع بهترین سریال در حال پخش تلویزیون، «از سرنوشت» توانست با کسب نزدیک به نیمی از آرا، «خانه امن» را پشت سر بگذارد.

به گزارش آوای ایرانیان، این روزها تلویزیون، درحال پخش چهار سریال از شبکه‌های یک، دو، سه و پنج است؛ سریال‌هایی که هرکدام به نوع خود مخاطبانی را پای تلویزیون می‌نشانند.

خبر آنلاین در یک نظرسنجی از مخاطبان تلویزیون خواست تا سریال محبوب خود را از بین «خانه امن»، «ازسرنوشت»، «صفر بیست و یک» و «چای نت» انتخاب کنند که نتیجه زیر حاصل آن شد.

پیشتاز این نظرسنجی، سریال «ازسرنوشت» بود که ۴۸.۷ درصد از رای مخاطبان را کسب کرد. این سریال با کارگردانی محمدرضا خردمندان و تهیه‌کنندگی علی اکبر تحویلیان که روی آنتن شبکه دو می‌رود، روایت زندگی دو کودک پرورشگاهی با بازی کیسان دیباج در نقش سهراب و دارا حیایی در نقش هاشم است که در سه فصل روی آنتن شبکه دو سیما رفته است.

سریال «خانه امن» به کارگردانی احمد معظمی و نویسندگی حسین تراب‌نژاد که روی آنتن شبکه یک سیما می‌رود، طبق نظرسنجی‌ خبرآنلاین، با کسب ۳۳.۵ درصد رای مخاطبان، توانست جایگاه دوم را به‌دست آورد.

«خانه امن»، داستان دو مامور امنیتی به نام‌های کمال با بازی حمیدرضا پگاه و افشین با بازی امین زندگانی را روایت می‌کند که یکی مسئول تیم ضد تروریستی و دیگری مسئول تیم مبارزه با مفاسد اقتصادی و پول‌شویی است و …

سریال «صفر بیست و یک» که ۲۱ قسمت آن با کارگردانی و بازی جواد رضویان و سیامک انصاری روی آنتن شبکه سه سیما رفته است، آن‌طور که توقع می‌رفت، نتوانست انتظارها را برآورده کند. این سریال، در نظرسنجی خبرآنلاین، تنها توانست ۱۵.۷ درصد آرا و جایگاه سوم از بین چهار مجموعه تلویزیون را کسب کند.

موضوع این سریال داستان دو باجناق و خانواده‌های‌شان به نام‌های جلال سیف و مازیار راسخ است که مهندس و کارمند شهرداری هستند و در هر قسمت، درگیر اتفاقات طنزگونه‌ای می‌شوند و …

پایین‌ترین آرای مخاطبان خبرآنلاین، برای سریال «چای نت» ثبت شده است؛ این مجموعه تلویزیونی، با ۲.۱ درصد آرا، با فاصله زیاد، رتبه چهارم این نظرسنجی را به دست آورد. این سریال به تهیه‌کنندگی امیرحسین طالبی کاشانی و کارگردانی آرش تیمورنژاد، در ۲۰ قسمت ساخته شده است و غلامرضا نیکخواه، عباس محبوب، یوسف صیادی، فاطمه هاشمی، اشکان اشتیاق و بیتا خردمند در آن بازی می‌کنند.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “پرمخاطب ترین سریال های تلویزیون کدامند؟”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید