آخرین خبر

خواننده‌های معروف کنسرت آنلاین می‌گذارند

آوای ایرانیان: مهدی یغمایی، گروه رستاک، محمد معتمدی و علی زندوکیلی از خوانندگانی هستند که از ۲۷ تا ۳۰ آذر ماه بر روی صحنه خواهند رفت

تلویزیون اینترنتی تیوا نوا به مناسبت شب یلدا، چهار شب کنسرت آنلاین پاپ و سنتی برگزار می‌کند.

به گزارش ایلنا، مجید صحاف (مدیر شبکه‌های تیوا نما) در خصوص برگزاری کنسرت‌های آنلاین گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا و تاکید مسئولین وزارت بهداشت برعدم تجمع در محیط‌های بسته و دید و بازدیدهای مرسوم هر سال در شب یلدا با همت شهرداری تهران، دفتر موسیقی و معاونت فضای مجازی صدا و سیما به مدت ۴ شب در برج میلاد تهران کنسرت آنلاین برگزار خواهد شد تا اوقات خوشی برای مردم سراسر کشور در این ایام فراهم شود.

وی ادامه داد: انتخاب این ۴ کنسرت براساس اولویت‌بندی ترکیب گروه‌های موسیقی است. البته خوانندگان داخلی و تخصصی با فراخوان ضمنی نسبت به برگزاری کنسرت آنلاین اعلام آمادگی کرده بودند که بسیار مورد استقبال مردم قرار گرفته بود.

مدیر شبکه‌های تیوا نما بیان کرد: از آنجایی که به دلیل بیماری کرونا زمان برگزاری کنسرت‌های حضوری به طور دقیق مشخص نیست به همین دلیل این جریان برای روحیه دهی به مردم عزیز کشورمان ادامه خواهد داشت تا لحاظ خوبی را در خانه بگذرانند و ما نیز داوطلبانه آماده هرگونه همکاری در این عرصه هستیم.

صحاف گفت: مهدی یغمایی، گروه رستاک، محمد معتمدی و علی زندوکیلی از خوانندگانی هستند که از ۲۷ تا ۳۰ آذر ماه بر روی صحنه خواهند رفت و علاقه‌مندان به دیدن این کنسرت‌ها با مراجعه به سایت تیوا نما به آدرس WWW. tva. tv و یا از طریق لایو اینستاگرام به آدرس tva. tv هر شب راس ساعت ۹ شاهد این رویداد هنری باشند.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “خواننده‌های معروف کنسرت آنلاین می‌گذارند”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید