آخرین خبر

کنسرت‌های تک نفره در اروپا مد شد/ عکس

آوای ایرانیان: ایده کنسرت‌های تک نفره که به عنوان “موسیقی اتاق” هم شناخته می‌شود به تدریج طی بیش از یک سال شیوع ویروس کرونا جای خود را در میان دوستداران موسیقی باز کرده است.

شیوع ویروس کرونا و اعمال شیوه‌نامه‌های بهداشتی مربوط به آن سبک زندگی بسیاری از جوامع را تغییر داده است، به همین خاطر در سایه شیوع ویروس کرونا هنرمندان سوئیسی کنسرت‌های تک‌نفره‌ای برای علاقه‌مندان برگزار می‌کنند.

به نقل از خبرگزاری فرانسه، ارکستر منطقه فرانسوی‌زبان رماندی به علاقه‌مندان موسیقی داده تا نوع جدیدی از برنامه‌های موسیقی را تجربه کنند. البته پیش از این نیز در مناطق مختلفی از ژنو این نوع برنامه که می‌توان آن را کنسرت تک‌نفره نامید برگزار می‌شد.

اعتمادآنلاین نوشت این ایده که در این منطقه “موسیقی اتاق” نام گرفته، به تدریج طی بیش از یک سال شیوع ویروس کرونا جای خود را در میان دوستداران موسیقی باز کرده است.

کنسرت

این کنسرت‌های تک‌نفره در نقاط مختلف ژنو برگزار می‌شود و از گلفروشی‌ها گرفته تا مغازه‌ها، مراکز تجاری و حتی ساختمان‌های صنعتی متروکه میزبان آن هستند.

این کنسرت‌ها ۱۰ دقیقه‌ای بوده و بیننده تنها زمان و مکان آن را می‌داند، اما قطعه موسیقی و نوع برنامه ارائه‌شده تا لحظه آخر یک راز باقی می‌ماند تا هنرمند بیننده را غافلگیر کند.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “کنسرت‌های تک نفره در اروپا مد شد/ عکس”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید