آخرین خبر

تماشاگر فیلم‌های آلن دلون از شبکه نمایش باشید

 به گزارش خبرگزاری آوای ایرانیان به نقل از روابط عمومی شبکه نمایش، شبکه نمایش در هفته پیش رو قصد دارد مروری بر فیلم‌های آلن دلون از بزرگان سینمای فرانسه و جهان داشته باشد.

ساعت ۱۳:

فیلم و تله فیلم‌های ایرانی شبکه نمایش از شنبه ۱۷ تا ۲۳ اردیبهشت ماه پخش خواهد شد: «نازلی»، «خواب یک ستاره»، «عاشقانه‌ای برای سرباز وظیفه رحمت»، «کنارتو می خندم»، «خواب های خط خطی»، «ایستگاه سلام»، «به دنیا آمدن» نام فیلم‌های این بخش است.

ساعت ۱۹:

فیلم‌های منتخب خانوادگی که بخش ثابت ساعت ۱۹ شبکه نمایش است، در هفته پیش رو به ترتیب شامل این فیلم‌ها هستند: «خانواده گرفتار»، «پچ آدامز»، «نجات خانوادگی»، «روزی که خواستگار آمد»، «مائودی»، «بروسلی جنگجو»، «پنجاه درصد زندگی».

ساعت ۲۱:

آلن فابین موریس مارسل دلون مشهور به نام آلن دلون متولد ۱۹۳۵ در پاریس است. او در کودکی پس از جدا شدن والدینش به خانواده‌ای دیگر واگذار شد و زندگی سختی داشت. در نوجوانی به کارهای زیادی از جمله قصابی پرداخت اما در نهایت وارد ارتش شد و در آنجا مشغول به خدمت شد. پس از آن دوباره به پاریس برگشت و به کار در کافه‌ها پرداخت. در همین کافه‌ها با بازیگر فرانسوی «ژان-کلود بریالی» آشنا و به همراه او با کرایه کردن یک دست لباس راهی جشنواره فیلم کن شد. در جشنواره کن به خاطر چهره جذاب و سینمایی که داشت تبدیل به ستاره آن شب شد، پیشنهادات بسیاری از کارگردان‌های بزرگ دریافت کرد و تبدیل به یک ستاره شد. فیلم‌های منتخب این هنرمند که هفته آینده از شبکه نمایش پخش خواهند شد، شامل این فیلم‌ها است: «ضارب»، «عقرب»، «دایره سرخ»، «زورو»، «شوک»، «سامورایی» و «آفتاب سرخ».

ساعت ۲۳:

فیلم‌های ساعت ۲۳ شبکه نمایش که بخش فیلم‌های جذاب است شامل این فیلم هاست: «خاطرات یک قاتل»، «چند مرد خوب»، «آگاتا و حقیقت قتل»، «فهرست آرزوها»، «سکوت»، «تصنیف باستر اسکراگز» و «مانی و ندا».

ساعت ۱ بامداد:

منتخب فیلم‌های کلاسیک این هفته نمایش نیز به ترتیب روز پخش از شنبه تا جمعه: «دور دنیا در هشتاد روز»، «اهانت» «گوپی سرخ دست»، «این فرار مرگبار»، «دایی من ژاک»، «برندگان و گناهکاران» و «مردان خشن» هستند.

 

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “تماشاگر فیلم‌های آلن دلون از شبکه نمایش باشید”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید