آخرین خبر

نمایش‌ دعوت شده به جشنواره حرکت تفلیس گرجستان معرفی شد

به گزارش آوای ایرانیان به نقل از روابط عمومی گروه هنری دیماک، آلبرت بیگ‌جانی مدیر بین‌الملل گروه هنری دیماک و نماینده جشنواره تئاتر حرکت تفلیسِ کشور گرجستان، نام نمایش ایرانی دعوت شده به این جشنواره را اعلام کرد.

وی گفت، نمایش «اون… اوفلیاست» به کارگردانی ستاره تبریززاد از اصفهان کاری از گروه تئاتر «هیچ»، جهت اجرا در این جشنواره برگزیده شده است.

این فعال هنری که نماینده و مدیر انتخاب آثار چندین جشنواره بین‌المللی دیگر نیز است، اعلام کرد که گروه‌هایی که مایل به شرکت در جشنواره‌های زیر هستند، می‌توانند به صفحه‌های مجازی و آدرس‌های ارائه شده گروه دیماک و یا شخص آلبرت بیگ‌جانی مراجعه کنند.

– جشنواره حرکت «سام میت» ارمنستان، تاریخ برگزاری ۳ تا ۱۱ تیر ماه.

– جشنواره «هایفست» ارمنستان، تاریخ برگزاری ۱۱ الی ۱۸ مهرماه.

– جشنواره «یونیمای» ارمنستان، تاریخ برگزاری ۱۸ الی ۲۵ مهرماه.

بیگ‌جانی که عضو هیئت برگزاری جشنواره «هایفست» نیز است، عنوان کرد: امسال بیستمین سالگرد جشنواره «هایفست» را پیش رو داریم و سعی‌مان بر برگزاری هرچه باشکوه‌تر این رویداد است. بر همین اساس در کنار گروه‌های تئاتری شرکت کننده مهمانان ویژه ای نیز از نقاط مختلف جهان خواهیم داشت، که ضمن شرکت در جلسات و سمینارها، ورکشاپ های متنوعی نیز برگزار خواهند کرد.

وی که دبیر بخش ایران در جشنواره فوق است، عنوان کرد: مانند سال‌های قبل، امسال نیز بخش ایران فعال خواهد بود و در این بخش نگاه ویژه‌ای به نمایش‌های خیابانی خواهیم داشت.

هنرمندان و گروه‌های تئاتری می‌توانند، آثار خود را به ایمیل albert.bigjohny@gmail.com ارسال کنند و یا برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت گروه هنری دیماک مراجعه کنند.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “نمایش‌ دعوت شده به جشنواره حرکت تفلیس گرجستان معرفی شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید