آخرین خبر

افتتاح اولین موزه سینمای استان خراسان رضوی/ مجموعه چندمنظوره دفتر گناباد انجمن تا پایان سال بهره‌برداری می‌شود

به گزارش آوای ایرانیان، دفتر انجمن در گناباد با همکاری سیدمحمد ذبیحی شهری، خَیر استان خراسان رضوی و شهرستان گناباد، اقدام به احداث یک مجموعه چندمنظوره فرهنگی و هنری کرده است.

این مجموعه با زیربنای ۳۲۰ متر، مجهز به سالن سینمای ۱۵۰ نفری، سالن بلک‌باکس ۱۱۰ نفری برای اجرای نمایش، موزه سینما و گالری عکس است. همچنین قرار است اولین موزه سینما در سطح استان خراسان رضوی نیز در آن دائر شود.

سیدمحمد ذبیحی شهری از خیرین مدرسه‌ساز استان خراسان رضوی و شهرستان گناباد است که سال‌ها در زمینه احداث مدرسه، مسجد و اماکن فرهنگی و آموزشی فعالیت خیرخواهانه داشته و احداث این مجموعه چند منظوره نیز که با همکاری انجمن سینمای جوانان ایران صورت می‌گیرد، در ارتقاء کیفیت فعالیت‌های فرهنگی و هنری شهرستان گناباد مؤثر خواهد بود.

 

این مجموعه فرهنگی که درخیابان جانبازان، جنب بوستان جانباز و دفتر سینمای جوان گناباد قرار دارد، از ابتدای سال ۱۳۹۷ در حال احداث است و بر اساس توافق سیدمحمد ذبیحی شهری و مهدی آذرپندار مدیرعامل انجمن سینمای جوانان، تا پایان سال ۱۴۰۱ قابل بهره‌برداری است و انجمن سینمای جوانان این مجموعه را برای بهره‌برداری مجهز خواهد کرد.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “افتتاح اولین موزه سینمای استان خراسان رضوی/ مجموعه چندمنظوره دفتر گناباد انجمن تا پایان سال بهره‌برداری می‌شود”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید