آخرین خبر

داوران بخش فیلم کنگره ملی شهدای غواص معرفی شدند

به گزارش آوای ایرانیان به نقل از روابط عمومی پروژه، کنگره ملی شهدای غواص، رسول صدرعاملی، محمدعلی باشه آهنگر و نرگس آبیار را به عنوان داوران جشنواره فیلم این کنگره معرفی کرد.

کنگره ملی شهدای غواص با عنوان «معبر عشق» در پنج جشنواره مجزا با موضوع فیلم، عکس خلاق، پوستر، شعر و داستان و رسانه برگزار می شود.

این کنگره در بخش فیلم با محوریت شهدای غواص در ۲ بخش داستانی و مستند با مدت زمان حداقل ۱۰۰ ثانیه و حداکثر ۳۰ دقیقه با تکنیک رئال، انیمیشن و عروسکی و یا تلفیقی پذیرای آثار علاقه مندان به شرکت در این جشنواره است.

کنگره ملی شهدای غواص به دبیری بهرام عرب وند، دی ماه ۱۴۰۱ با حضور خانواده‌های معزز شهدا، سرداران دفاع مقدس، برگزیدگان جشنواره، هنرمندان و اهالی رسانه در جزیره کیش برگزار می شود.

دبیرخانه اجرایی نخستین کنگره ملی شهدای غواص به جهت حضور حداکثری شرکت‌کنندگان، مهلت ارسال آثار به تمامی جشنواره های این کنگره را تا ۳۰ آبان ماه تمدید کرد.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر، نام نویسی و شرکت در این جشنواره ها می توانند به تارنمای اینترنتی کنگره شهدای غواص به آدرس http://mabareshgh-kish.ir مراجعه و نسبت به بارگذاری آثار خود اقدام کنند.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “داوران بخش فیلم کنگره ملی شهدای غواص معرفی شدند”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید