آخرین خبر

جدول اجراهای بخش رادیوتئاتر جشنواره تئاتر فجر منتشر شد

به گزارش آوای ایرانیان به نقل از روابط عمومی جشنواره، ۱۳ نمایش در بخش رادیوتئاتر جشنواره فجر چهل و یکم با مدیریت امین رهبر اجرا خواهد شد.

اجراهای این بخش از روز یکشنبه ۲۵ دی‌ ساعت ۱۴ در تماشاخانه مهر حوزه هنری با نمایش «بوکه من» به کارگردانی طاهره شاددل از بجنورد آغاز می‌شود و تا ۳۰ دی‌ ادامه خواهد داشت.

در ادامه اجراهای روز یکشنبه نمایش‌های «دست‌انداز» به کارگردانی سید سروش پیمبری از کرمانشاه را ساعت ۱۶ و «روایت ناتمام زیبای خط خطی» به کارگردانی بهاره کاظمی از قزوین ساعت ۱۸ اجر خواهد کرد.

همچنین نمایش‌های «موج سوار آبی» به کارگردانی حسین خدادی از کرج و «زیبا» به کارگردانی محمدرضا قبادی‌فر از تهران روز دوشنبه ۲۶ دی‌ به ترتیب ساعت ۱۶ و ۱۸ اجرا خواهند شد.

نمایش‌های «بلا روزگار» به کارگردانی حسین اسفندیاری از همدان و «جیغ» به کارگردانی رضا داداشی از قزوین نیز روز سه‌شنبه ۲۷ دی‌ ساعت ۱۶ و ۱۸ اجرا خواهند شد. اجراهای روز چهارشنبه ۲۸ دی‌ ماه این بخش از جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر هم به نمایش‌های «شبیه پدر» به کارگردانی محسن صباغ زاده از قم و «اسپویلر» به کارگردانی محمد رادمهر از اصفهان اختصاص دارد. اجرای این نمایش‌ها هم ساعت ۱۶ و ۱۸ در تماشاخانه مهر خواهد بود.

نمایش «همه دختران من» به کارگردانی رحمان قدمی از ساری نیز روز پنجشنبه ۲۹ دی‌ ساعت ۱۶ اجرا خواهد شد و در همین روز نمایش «مجنون-پل حمید» به کارگردانی علی‌حسین قلی‌زاده از تبریز ساعت ۱۸ اجرا می‌شود. اجراهای پایانی و روز جمعه ۳۰ دی‌ نمایش‌های بخش رادیو تئاتر چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر هم به نمایش‌های «پرواز پرندگان مهاجر در صبح روز آخر» به کارگردانی امجد جلالی از اهواز ساعت ۱۶ و «گزارش یک عشق نهایی» به کارگردانی سولماز ملکی از اردبیل ساعت ۱۸ اختصاص دارد.

بخش رادیوتئاتر چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر از ۲۵ تا ۳۰ دی‌ در تماشاخانه مهر برگزار خواهد شد.

چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر به دبیری کوروش زارعی همزمان با ایام جشن‌های پیروزی انقلاب اسلامی ایران در بهمن ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “جدول اجراهای بخش رادیوتئاتر جشنواره تئاتر فجر منتشر شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

برنامه کنسرت ها

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید