آخرین خبر

پای فرهنگسرای بهمن به جریان برگزاری کنسرت‌ها باز شد

به گزارش آوای ایرانیان، مهدی مدرس از خوانندگان موسیقی پاپ ایران که به تازگی موفق به دریافت مجوزهای لازم برای فعالیت در حوزه موسیقی شده است، روز پنجشنبه سیزدهم بهمن ماه بعد از مدت‌ها در مرکز همایش‌های بین‌المللی شهید آوینی فرهنگسرای بهمن کنسرتی را برگزار می‌کند.

این کنسرت در شرایطی برگزار می‌شود که مرکز همایش‌های بین‌المللی شهید آوینی فرهنگسرای بهمن طی سال‌های اخیر غیر از میزبانی از چند کنسرت و رویداد محدود در حوزه موسیقی برنامه مستمری برای میزبانی از گروه‌های موسیقی نداشت. بنابراین برگزاری کنسرت مهدی مدرس به‌عنوان یک خواننده پاپ یکی از اتفاقات جالب توجه در فعالیت‌های این مجموعه مهم فرهنگی شهر تهران است که زمزمه‌های برگزاری کنسرت در آن از چندی پیش نیز مطرح شده بود.

حال باید دید که خبر آغاز بلیت فروشی کنسرت مهدی مدرس آیا آغازگر فصل تازه‌ای از برگزاری کنسرت‌ها در این شرایط ویژه، در یکی از مهم‌ترین مجموعه‌های فرهنگی هنری جنوب تهران خواهد بود یا نه؟ آیا این کنسرت می‌تواند مقدمه‌ای برای برگزاری کنسرت‌ها در سالن مجهز فرهنگسرای آوینی باشد یا خیر؟ شرایطی که از مدت‌ها پیش گمانه‌زنی‌های آن مطرح شده بود اما تا به امروز خبر چندانی از نحوه برنامه‌ریزی کنسرت‌ها در این مجموعه رسانه‌ای نشده بود.

پای فرهنگسرای بهمن به جریان برگزاری کنسرت‌ها باز شد

البته علی‌اصغر خسروی مدیر فرهنگی هنری منطقه ۱۶ تهران و رییس فرهنگسرای بهمن آذرماه سال ۱۴۰۰ بود که در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اقدامات مدیریت این مجموعه درباره برگزاری این کنسرت در این مجموعه توضیح داده بود: به جرات می‌توان گفت که این سالن یکی از سالن‌های حرفه‌ای اجرای موسیقی و حتی تئاتر است که می‌تواند در ردیف برترین تالارهای ایران قرار گیرد. به اعتقاد من اگر بخواهیم سالن برج میلاد را با ظرفیت ۱۶۰۰ نفری با تالار شهید اوینی با ظرفیت ۱۵۰۰ نفری مقایسه کنیم، کمبودی از لحاظ امکانات فنی و جانبی در این تالار وجود ندارد. به هر حال پس از وقفه‌ای که پس بازسازی در این تالار صورت گرفت، فاصله زیادی برای بهره برداری افتاد و تهیه‌کنندگان، گروه‌ها و هنرمندان فعال و شناخته شده حوزه موسیقی این سالن را فراموش کردند. اما بنده و همکارانم از این پس تلاش خود را خواهیم کرد تا شاهد حضور گروه‌های هنری و برگزار کنندگان در این مرکز باشیم.

کنسرت مهدی مدرس ساعت ۲۱:۳۰ روز چهارشنبه ۱۳ بهمن ماه با قیمت بلیت ۱۰۰ تا ۴۰۰ هزار تومان در مرکز همایش‌های بین‌المللی شهید آوینی فرهنگسرای بهمن پیش روی مخاطبان قرار می‌گیرد.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “پای فرهنگسرای بهمن به جریان برگزاری کنسرت‌ها باز شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید