آخرین خبر

گروه «پازل» تازه‌ترین کنسرت خود را برگزار کرد

به گزارش آوای ایرانیان به نقل از امور رسانه‌ای پروژه، علی رهبری و آرین بهاری که سالهاست در قالب «پازل بند» فعالیت‌های خود را در موسیقی پاپ پیش برده‌اند، پس از سکوتی چهارساله در تهران روی صحنه رفتند و در این بین از آغاز روند فعالیت‌های جدیدی نیز سخن به میان آوردند.

علی رهبری در ابتدای کنسرت که به تهیه‌کنندگی مهیار ضمیری برگزار شد، گفت: ما پس از چهار سال در تهران روی صحنه می‌رویم و دلایل مختلف کاری و غیرکاری باعث شد شما را کمتر ببینیم. کرونا برخی اتفاقات اجتماعی باعث لغو چندباره کنسرت‌های ما شد، ولی همین باعث شده که این ایام تولیدات جدی و خوبی را داشته باشیم و با دست پر برگشته‌ایم. امشب در یک کنسرت بدون توقف با شما هستیم و حتماً شب ویژه‌ای را با هم می‌سازیم.

نوع چیدمان آثار برای اجرا در این کنسرت به گونه‌ای بود که آثار پرمخاطب این گروه که پیش‌تر در قالب آلبوم «قایق کاغذی» منتشر شده است، به‌صورت ریمکس اجرا شد و خواننده گروه به‌صورت زنده این قطعات را خواند.

آرین بهاری نیز در حاشیه برگزاری این کنسرت توضیح داد: ما در گروه پازل از همان ابتدای شکل‌گیری سعی کرده‌ایم به لحاظ موسیقی پیشگام باشیم و از زمان خود جلوتر حرکت کنیم. سبکی که پازل با موسیقی الکترونیکش به مخاطبان و موسیقی ایران ارائه کرد، به خوبی مورد استقبال قرار گرفت و خیلی زود به روندی همگانی تبدیل شد. این موضوع برای ما خوشایند است و قطعاً تلاش داریم بار دیگر در دوره جدید فعالیت‌هایمان از زمان جلوتر باشیم. این اتفاق در آلبوم جدید پازل رونمایی خواهد شد که در ماه‌های آینده منتشر خواهد شد.

تاکید بر ایجاد جذابیت‌های بصری با استفاده از نور و افکت‌های تصویری، همخوانی قابل توجه حاضرین در سالن و آغاز کنسرت رأس ساعت اعلام شده از جمله محاسن کنسرت پازل در برج میلاد بود.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “گروه «پازل» تازه‌ترین کنسرت خود را برگزار کرد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید