آخرین خبر

جزییات کنسرت تازه تهمورس پورناظری/ «باز آمدم» پس از ۱۰۰ روز

به گزارش آوای ایرانیان مجموعه کنسرت‌های «باز آمدم» با طراحی و ایده پردازی تهمورس پورناظری آهنگساز و نوازنده موسیقی ایرانی که طی سال‌های گذشته با آهنگسازی آلبوم «نه فرشته‌ام نه شیطان» با طیف بیشتری از مخاطبان روبه‌رو شد، از روز دوازدهم تیر ماه سال جاری در مجموعه کاخ سعد آباد تهران پیش روی مخاطبان قرار می‌گیرد.

این پروژه که در قالب عنوان «کنسرت پرفورمنس» اجرا می‌شود، یکی از معدود برنامه‌های موسیقایی تهمورس پورناظری است که این بار بدون مشارکت مستقیم برادرش سهراب پورناظری که این روزها درگیر پروژه «در هوای بی چگونگی» است، در معرض تماشا و شنیدن علاقه‌مندان موسیقی قرار می‌گیرد.

بریدا کیارس، سحر محمدی بروجردی، تینا جامه گرمی، علی جعفری پویان، ماکان خوی نژاد، رامین عبداللهی، آرین رضایی، علی قنبری و پگاه نیایی از جمله هنرمندانی هستند که در این کنسرت تهمورس پورناظری را همراهی می‌کنند.

وی درباره این کنسرت توضیح داده است:

«امروز پس از گذشت بیش از یکصد روز از پیگیری و تلاش همکارانم، کنسرت پرفورمنس «بازآمدم» مجوز اجرا گرفت و قولی که به شما داده بودم برای این برنامه به سرانجام رسید. پروژه بازآمدم از چند وجه برای من اجرایی ویژه است که دوست داشتم با شما در میان بگذارم.

هنرمند توانمند و دوست عزیز و مهربانم بردیا کیارس که هنردوستان ایشان در قامت رهبر ارکستر می‌شناسند، دوشادوش هم با نوازندگی ویولن و همچنین تنظیم برخی از موسیقی‌ها روی صحنه حضور دارد که فرصتی مغتنم برای علاقه مندان نوازندگی این هنرمند و گروه خواهد بود. ضمن اینکه هنرمند گرامی سحر محمدی در این اجرا با من و گروه همراه هستند که از آن می‌توانم به اتفاقی نادر در بخش آوازی موسیقی ایرانی در ایران اشاره کنم.

نوازندگان برجسته ای چون تینا جامه گرمی، یار دیرینم دوست گرامی علی جعفری پویان، گروه جوان و پرتوان نوازندگان، هم آوایان، گروه پرفورمنس که بیش از ۵ ماه مشغول تمرین و آماده سازی برنامه بوده‌اند.

همکاران عزیزی که در این مدت شبانه روز از جان و دل مایه گذاشتند، تا این اجرا در بخش‌های برگزاری، طراحی، تولید و دیگر موارد به انجامی درخور برسد که در فرصتی دیگر به معرفی و شرح هنر و توان آنها خواهم پرداخت.»

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “جزییات کنسرت تازه تهمورس پورناظری/ «باز آمدم» پس از ۱۰۰ روز”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید