آخرین خبر

پرونده «دشنه» در شبکه مستند باز شد

به گزارش آوای ایرانیان به نقل از روابط عمومی شبکه مستند، شانزدهمین قسمت از برنامه تلویزیونی «سینماجوان» شنبه ۲۲ مهر ماه با پخش فیلم کوتاه «دشنه» روانه شبکه مستند می‌شود. «سینماجوان» با محوریت پخش، تحلیل و بررسی فیلم‌های کوتاه سینمای ایران و با نگاهی آموزش محور به این مدیوم از سینما، به صورت مشترک توسط انجمن سینمای جوانان ایران و شبکه مستند سیما تولید شده است.

نمایش فیلم کوتاه «دشنه» به کارگردانی سامان تفرشی، بخش اصلی برنامه این هفته «سینماجوان» است و نازنین چیت‌ساز مجری برنامه در گفت‌وگو با فرید سجادی حسینی بازیگر این فیلم کوتاه درباره تجربیات او در آن فیلم کوتاه سخن می‌گوید. در میز نقد و تحلیل برنامه نیز، عطا مجابی در گفت‌وگو با رامتین شهبازی به نقد و بررسی این اثر کوتاه می‌پردازند.

فیلم کوتاه «دشنه» به کارگردانی سامان تفرشی، اقتباسی از داستان «زخم شمشیر» نوشته خورخه لوییس بورخس است و پیام احمدی‌نیا، کاوه خداشناس و فرید سجادی حسینی بازیگران آن هستند.

برنامه «سینماجوان» به تهیه‌کنندگی فاطمه بوربور و اصغر احمدپور شنبه‌ها ساعت ۲۰ از شبکه مستند سیما پخش می‌شود و بازپخش آن یکشنبه ساعت ۰۰:۰۰ و ۱۰ صبح است.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “پرونده «دشنه» در شبکه مستند باز شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید