آخرین خبر

نگارخانه بهارک «بهشت» می‌شود

به گزارش آوای ایرانیان به نقل از روابط عمومی گالری، نمایشگاه انفرادی نقاشی «بهشت» که شامل ۲ مجموعه نقاشی و هندسه نقوش بهشته امینی است، ساعت ۱۷ روز جمعه ۵ آبان ماه با حضور پدیدآورنده آثار در نگارخانه بهارک افتتاح می‌شود.

بهشته امینی درباره آثار به نمایش درآمده در «بهشت» در سخنانی کوتاه عنوان کرد: «این نمایشگاه شامل ۲ مجموعه است: نقاشی و هندسه نقوش. مجموعه نقاشی، ذهنی تصویرسازی شده است و با رنگ روغن، گواش، اکولین و پاستل در ابعاد مختلف اجرا شده‌اند. همچنین، مجموعه هندسه نقوش، بر پایه گره‌های هندسی و با الهام از نقوش سنتی طراحی و با گواش، راپید، خودکار و مداد رنگی در ابعاد گوناگون اجرا شده‌اند.»

بهشته امینی دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته گرافیک از دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد است و چند سالی است به تدریس هنر در مقاطع مختلف تحصیلی اشتغال دارد.

علاقه‌مندان به هنرهای تجسمی می‌توانند برای تماشای ۲۹ تابلوی نقاشی به نمایش درآمده در نخستین نمایشگاه انفرادی بهشته امینی، از ساعت ۱۷ تا ۲۰، روزهای شنبه تا چهارشنبه ۶ تا ۱۰ آبان ماه ۱۴۰۲ به نگارخانه بهارک واقع در میدان ونک، ده ونک، کوچه شهید صابری، کوچه یکم، پلاک ۱ مراجعه کنند.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “نگارخانه بهارک «بهشت» می‌شود”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید