آخرین خبر

پایان داوری اولیه جشنواره «پژواک رادیو»/ استقبال خوب بود

به گزارش آوای یارانیان به نقل از ستاد خبری سومین جشنواره «پژواک رادیو»، غلامرضا بحیرایی مسؤول کمیته داوران سومین جشنواره ملی مستند «پژواک رادیو» با اعلام اینکه مرحله اول داوری این جشنواره به پایان رسیده است، گفت: کار انتخاب آثار که با حضور ۲۵ داور از میان برنامه‌سازان و کارشناسان باسابقه رادیویی از بهمن سال گذشته آغاز شده بود، به سرانجام رسید و بیش از ۲۰۰ برنامه به مرحله بعدی رقابت راه پیدا کردند.

وی افزود: با اتمام این بخش از داوری‌ها، مرحله دوم داوری کلید خورده است. در این مرحله از تجربیات ۳۰ داور و کارشناس باسابقه در حوزه برنامه‌سازی به‌ویژه برنامه‌سازی مستند بهره خواهیم برد. ضمن اینکه کار داوری این مرحله تا ۲۵ فروردین به طول می‌انجامد و پس از آن برنامه‌های راه‌یافته به مرحله نهایی معرفی خواهند شد.

مسؤول کمیته داوران بیان کرد: نکته قابل تامل در این دوره از جشنواره، حضور پررنگ و استقبال خوب مخاطبان رادیو و علاقمندان برنامه‌سازی در بخش مردمی است که این تنوع و استقبال کار انتخاب بهترین‌ها را دشوار می‌کند. حضور قدرتمند برنامه‌سازان مراکز چون همیشه از ویژگی‌های بارز جشنواره «پژواک رادیو» است.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “پایان داوری اولیه جشنواره «پژواک رادیو»/ استقبال خوب بود”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید