آخرین اخبار

مهلت ارسال آثار بخش رقابتی جشنواره موسیقی نواحی تمدید شد

آوای ایرانیان: تاریخ مهلت ارسال آثار هنرمندان متقاضی شرکت در بخش رقابتی نهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران تمدید شد.

 به گزارش آوای ایرانیان، با اعلام دبیرخانه این دوره از جشنواره، مهلت ارسال آثار هنرمندان متقاضی شرکت در بخش رقابتی تمدید شد.

بر اساس برنامه ریزی‌های  صورت گرفته تمامی هنرمندانی که مایل به شرکت در بخش رقابتی نهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران هستند می‌توانند تا تاریخ یکشنبه پانزدهم آذر ماه آثار خود را بر اساس شرایط مندرج در فراخوان به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

علاقه مندان برای شرکت و اطلاع از جزییات فراخوان نهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران می توانند به آدرس اینترنتی www.music.farhang.gov.ir مراجعه کنند. این در حالی است که دبیرخانه جشنواره با شماره تلفن ۶۶۷۲۱۱۷۰ آماده پاسخگویی به سوالات احتمالی هنرمندان متقاضی است.

نهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران با اهداف حفظ و انتقال ویژگی های آیینی موسیقی نواحی ایران به آیندگان، پاسداری از نغمات قدیمی و مواریث معنوی و سجایای برین نهفته در این موسیقی  و فراهم سازی بستر مناسب برای به دست آوردن بازمانده های موجود و احیاء انواع فرم های اجرایی موسیقی نواحی ایران همزمان با فرا رسیدن ایام میلاد فرخنده حضرت محمد (ص)، امام جعفرصادق(ع) و هفته وحدت از چهارم تا هفتم دی ماه سال جاری به دبیری ایرج نعیمایی در کرمان برگزار می‌شود.

منبع: آوای ایرانیان

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “مهلت ارسال آثار بخش رقابتی جشنواره موسیقی نواحی تمدید شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید