آخرین خبر

فراخوانی برای پیداکردن خواننده به جای «حامد بهداد» و «مهران مدیری»

آوای ایرانیان: گروه موسیقی «دارکوب» در فاز جدید فعالیت‌های خود با یک خواننده جدید همکاری خواهد کرد.

این گروه به سرپرستی «همایون نصیری» فراخوانی را منتشر کرده که در آن از خوانندگان مستعد برای همکاری دعوت به عمل آورده‌اند.

در متن این فراخوان آمده است: «گروه دارکوب در نظر دارد تا طی این فراخوان، در جهت آشنایی با خواننده‌اى مستعد برای همکاری‌هاى آتى اقدام نماید. شما عزیزان می‌توانید با ارسال ویدئویی سى ثانیه‌اى از یکی از قطعات ما به آدرس ایمیل daarkoobband@gmail.com در این رقابت شرکت کنید. لطفاً ویدئوهاى ارسالی بیشتر از سی ثانیه نباشد و حتماً شماره تماس، نام و شهر محل سکونت خود را در ایمیل ارسالی قید نمایید. حتماً یکی از قطعات دارکوب در ویدئوی مذکور اجرا شود و مهلت ارسال ویدئوها تا روز ۱۱ دی‌ماه خواهد بود.»

دارکوب یکی از گروه‌های باسابقه و فعال در زمینه موسیقی تلفیقی است که فعالیت خود را از نیمه دهه هشتاد آغاز کرد. تا چند سال قبل اجرای قطعات باکلام دارکوب توسط «مهران مدیری» و «حامد بهداد» که از چهره‌های مطرح سینمایی هستند، انجام می‌شد. اما آنها در ادامه روند متفاوتی را پیش گرفتند و در آلبوم «لیوا» با محسن شریفیان و در «نوکوب» با سه خواننده از دنیای موسیقی همکاری کردند. «حمیدرضا ترکاشوند»، «علی زندوکیلی» و «رضا کولقانی» خوانندگان این آلبوم بودند.

«نوکوب» شهریور امسال به بازار عرضه شد و نسبت به دو اثر قبلی دارکوب متفاوت‌تر بود و در ادامه، کنسرت این آلبوم را هم در برج میلاد تهران برگزار کردند. حال باید دید این گروه که متشکل از چهره‌های مطرح موسیقی کشور است، در ادامه با چه خواننده‌ای همکاری خواهد کرد و کدام چهره جوان شانس همکاری با آنها را پیدا می‌کند.

 

منبع: موزیک ما

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “فراخوانی برای پیداکردن خواننده به جای «حامد بهداد» و «مهران مدیری»”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید