آخرین خبر

“زندگی عجیب ماشینی” در گالری شماره شش + عکس

آوای ایرانیان:  نمایشگاه گروهی عکس با عنوان «روشنایی محدود»در گالری شماره شش برگزار می‏‌شود. این نمایشگاه حاصل کار هنرجویان  کیارنگ علایی مدرس عکاسی است که کیوریتوی نمایشگاه را نیز به عهده گرفته است.

در این پروژه گروهی، چهار موضوع در حوزه عکاسی مستندگرایانه و عکاسی فاین‌آرت به هنرجویان ارایه شده تا آنان به فراخور ادراک و دریافت خود به تولید بپردازند. محیط به عنوان فضایی که عملی خاص را از تمامی اعمال دیگر در اطراف خود جدا می‌کند، تصویری کردن بخشی از طبیعت که در شهرنشینی مورد مداقه بوده با موضوع قرار دادن «کوه»، پارکینگ به عنوان بخش مهمی از معماری شهری و حضور نور به عنوان عامل تغییردهنده بُعد، اندازه و فرم چهار موضوع این نمایشگاه است.

در این نمایشگاه آثاری از فروغ تاج، فرشته حقیقی، ثمر زوار، علی زوار، هانیه سیاسی، فریدون شریعت پناهی، سارا عرفانیان سرباز، ناهید عطایی فر، امیررضا علی پور، فریبا علی پور، کاظم غلامی، فرانک کریمی، الناز کریمیان، سوده محمدی، حسین میرشاهی، مونا میری روی دیوار می‌رود.

در افتتاحیه، نمایشگاه «روشنایی محدود» از کتاب این نمایشگاه که در ۷۲ صفحه خشتی، چهار رنگ و هارد کاور منتشرشده توسط اسماعیل عباسی رونمایی و کتاب در نمایشگاه عرضه می‌شود. این نمایشگاه از ۲۱ تا ۲۵ خرداد ۹۵ در گالری شماره شش به نشانی خیابان میرزای شیرازی، کوچه بیستم، شماره دو برگزار میشود.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در ““زندگی عجیب ماشینی” در گالری شماره شش + عکس”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

برنامه کنسرت ها

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید