آخرین خبر

عکس/ واکنش بازیگران به دیوث نامیده شدن توسط “یالثارات”

یازیگرانی که به دیوث نامیده شدن توسط نشریه یالثارات واکنش نشان دادند

آوای ایرانیان: بازیگرانی به توهین هفته نامه یالثارات واکنش نشان دادند.

Yasarat daus دیگر بازیگران هم واکنش تندی به توهین نشریه یالثارات نشان دادند

امیر جعفری:

خدایا ما به کجا شکایت ببریم؟؟؟؟ توهین تا این حد؟؟؟

امیر حسین علم الهدی:

به نام خدا

این واژه مربوط به کدام آموزه اخلاقی و دینی ایرانیان است؟ لعنت بر کسانی که اینچنین بی محابا بچه مسلمون ها را تحقیر می کنند. لعنت برکسانی که باما و فرهنگ ما چنین کرده اند…و لعنت برکسانی که بگم بگم ها راه انداختند که حال به اسم اسلام و مسلمانی جعلی چنین می کنند با اسلام واقعی محمد (ص)

مهراب قاسم خانی:

من عمیقاً از این که این پست رو منتشر میکنم از همه عذر خواهی میکنم. امیدوارم مسئولین و جامعه هنری نسبت به این تیتر یالثارات واکنش مناسبی نشون بدن.

در حالی که اکثر هنرمندان نسبت به این قضیه سکوت کرده اند شنیده شده است خانه سینما امروز بابت توهین این نشریه بیانیه ای صادر خواهد کرد.

مهران غفوریان:لباس پیشنهادی مهران غفوریان برای هفدهمین جشن حافظ سال ۹۶

Mehran Ghafourian Hafez عکس: واکنش تمسخرآمیز مهران غفوریان به توهین نشریه یالثارات

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

6 دیدگاه در “عکس/ واکنش بازیگران به دیوث نامیده شدن توسط “یالثارات””

 1. موسوی گفت:

  به نظر من روززنامه توهین نکرده یک امر مهم را با ذکر حدیث بدون پرده پوشی بیان نموده من مدتهاست که برایم این سؤال هست که چرا برادران وهمسران ویا پدران این زنان بازیگر به همین راحتی با این پوشش نامناسب کنار میایند همسر شما, دختر شما بالتمام زیبایهایش مال شماست, چگونه اجازه می دهید هر چشمی انچه را که حلال شماست را با هر اندیشه ایی بنگرد باید خیلی زودتر از اینها قبل ازاینکه به شما یاداوری می شد خودتان فکری به حال این وضعیت نامناسب همسرانتان می کردید خداوکیلی و وجدانی ایا حرف حق را نگفته است,? وقت ان نیست که در خلوت خود بیاندیشید?!!!!

 2. موسوی گفت:

  به نظر م باید از مدتها پیش اقایان این خانمها فرقی نمی کند به عنوان همسر, پدر, برادر یک فکر اساسی جهت این پوشش اسفناک می کردن, برای من همیشه این سؤال مطرح بوده چگونه برایشان مهم نیست زیباییهای همسرانشان را با چشمان. دیگران شریک می شوند من خودم یک خانم هستم وواقعا اکثر بازیگران را دوست دارم وبرایم قابل احترامند اما همیشه کنج دلم تاسف می خورم چرا با این همه توانایی ووهنرمندی ومهارت درمورد این حکم الهی بی تفاوت هستن

 3. ناشناس گفت:

  {{پیامبر اکرم (ص) فرمود:
  هر مردی که همسرش آرایش کند و از منزل با حالت آرایش کرده خارج شود دیو… است، و هر کس او را دیو… بنامد گناه نکرده است و چنانچه زنی با چهره ی آرایش کرده و عطر زنان از منزلش خارج شود، و شوهرش نیز به این کار او راضی و خشنود باشد، با هر گامی که زن با این حالت بر می دارد، برای شوهرش خانه ای در آتش جهنم بنا می شود. پس پر و بال خانم هایتان را از این جهت ببندید که رضایت خدا و شادمانی و بهشتی شدن بدون حساب را در پی دارد و پر بال زنانتان را در این جهت باز نگذارید.
  بحار الانوار، جلد ۱۰۰، صفحه ی ۲۴۹}}

 4. رضا گفت:

  واقعیت رو گفته.. اینا دیوث هستن

 5. ناشناس گفت:

  حقیقت همیشه تلخ بوده وهست

 6. ناشناس گفت:

  اولا این این مطالب حقیقت دارند و بنا بر احادیث مذکوره این توهین به حساب نمی آید
  دوما بالفرض که توهین باشد شما به حساب هنرمندان چرا بیدار نمی شوید از این که این همه توهین می شنوید
  واقعا خجالت دارد اگر خودتان را مسلمان و ایرانی بدانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید