آخرین خبر

اشتباه سهوی یا ممنوع‌التصویری بهرام رادان؟

عوامل فیلم «ایده اصلی» پس از جنجال بر سر ممنوع‌التصویری هانیه توسلی، این‌بار می‌گویند بهرام رادان در فهرست ممنوعیت سیما قرار گرفته اما آیا واقعا رادان ممنوع التصویر است؟

به گزارش آوای ایرانیان، تقریبا چند هفته مدام تیزرهای «ایده اصلی» با نام و تصاویر بهرام رادان روی آنتن می رفت. تولیدکنندگان این فیلم اما گلایه داشتند که رسانه ملی اجازه پخش تصاویر مربوط به هانیه توسلی را نداده است.
هانیه توسلی که سابقه بازی در سریال‌هایی برای تلویزیون را هم دارد یکباره در لیست سیاه قرار گرفته بود؟ این ادعا از سوی تلویزیون تکذیب شد اما در تیزر تائید شده فیلم که چندهفته‌ای پخش شد، اسمی از توسلی نبود.

تیزر جدید فیلم ساخته و به مدیران سیما ارسال شد. در بازگشت و نسخه نهایی، این‌بار هانیه توسلی بود اما بهرام رادان نامش در تیزر نبود.

ماجرایی که باعث شد بار دیگر بگویند رادان ممنوع‌التصویر است! رادان که در ماه‌های اخیر هیچ حاشیه‌ای نداشته، و در این یکی دو سال چندباری پیشنهاد اجرا در تلویزیون هم داشته است. او هیچوقت ستاره تلویزیونی نبوده و غیر از یکی دو  مصاحبه، بازی در هیچ سریال یا حضور در هیچ برنامه تلویزیونی را در کارنامه خود ندارد، چطور یکباره بعد از چند هفته حضور در تبلیغات یک فیلم ممنوع‌التصویر شده است؟

برخلاف مورد هانیه توسلی که روابط عمومی تلویزیون خبر ممنوع‌التصویری‌اش را پس از دو، سه هفته از انتشار شایعه‌اش تکذیب کرد، درباره رادان هنوز واکنشی اتفاق نیفتاده نه از طرف تلویزیون و نه از طرف خود این بازیگر. اما اینکه او ممنوع‌التصویر شده باشد، احتمالی دور از ذهن است. حتی هیچ بعید نیست که این حذف نام او یک اشتباه تایپی و موردی مثل این باشد که بارها در مواردی اینچنینی رخ داده است. باید منتظر ماند و دید باز هم روابط عمومی تلویزیون پس از دو، سه هفته در توئیترش این خبر را هم تکذیب می‌کند یا خیر؟

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “اشتباه سهوی یا ممنوع‌التصویری بهرام رادان؟”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید