آخرین خبر

رونمایی از آثار هنری ستارگان موسیقی کی‌پاپ

آوای ایرانیان: دو عضو گروه کی‌ پاپ “وینر آثار خود را که شامل عکس و نقاشی ‌است، در کنار آثار “هِنری لائو”، خواننده کی پاپ متولد کانادا به نمایش می‌گذارند.

در کافه‌ای در سئول، سانگ مین-هو و کانگ سیونگ یون، ستار‌گان “کی-پاپ” در مورد آثار هنری‌شان که قرار است پاییز امسال در نمایشگاهی در لندن به نمایش گذاشته شود صحبت کردند.

به گزارش رویترز، دو عضو گروه کی‌ پاپ “وینر” که بیشتر به خاطر موسیقی‌شان معروف هستند، آثار خود را که شامل عکس و نقاشی ‌است، در کنار آثار “هِنری لائو”، خواننده کی پاپ متولد کانادا در نمایشگاه هنری “استارت” که در گالری ساعتچی لندن خواهد بود، به نمایش می‌گذارند.

این مجموعه از نسخه محدود آثار این سه هنرمند اهل کره جنوبی، در ماه ژوئن، در سکوی دیجیتال “استارت دات آرت” (START.Art) در اختیار خریداران قرار خواهد گرفت.

سانگ، خواننده رپ ۲۸ ساله به رویترز گفت: “موسیقی یک داستان را تعریف می‌کند، یا یک پایان خوب و یا غم‌انگیز. به نظر می رسد همیشه یک پایان مشخصی دارد.”

وی افزود: “در هنر، هر نقاشی خصوصیات مختلف خود را دارد، و انگار همیشه پایان آن نامتنها است، و مردم را به فکر فرو می‌برد.”

“کی-پاپ” کوتاه شده عبارت پاپ کره‌ای به زبان انگلیسی است و به ژانری از موسیقی گفته می‌شود که در دو دهه اخیر در دنیا و به ویژه در میان جوانان و نوجوانان بسیار محبوب شده است. این موسیقی پاپ مدرن که خاستگاه آن کره جنوبی بوده است عمدتا بر محور گروه‌های موسیقی دخترانه و پسرانه با حضور ستارگانی که از سنین پایین آموزش دیده و چهره شده‌اند استوار است.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “رونمایی از آثار هنری ستارگان موسیقی کی‌پاپ”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید