آخرین خبر

آغاز اجرای «تا اون» در تالار سایه

به گزارش آوای ایرانیان به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاترشهر، آیین افتتاحیه نمایش «تا اون» به نویسندگی و کارگردانی هادی حوری شامگاه روز جمعه بیست و هشتم مرداد ماه با حضور تعدادی از هنرمندان تئاتر، سینما و تلویزیون از جمله اردلان شجاع کاوه، الیزا اورامی، بهرام ابراهیمی، رضا درویش نژاد، شیرین یزدان بخش، تبسم هاشمی، جمشید صفری در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر آغاز شد.

هادی حوری نویسنده و کارگردان نمایش «تا اون» قبل از آغاز اجرای این اثر نمایشی ضمن قدردانی از تماشاگران و هنرمندانی که در اولین اجرای نمایش حضور پیدا کرده بودند، گفت: من حرف چندانی ندارم چون تمام حرف هایم را روی صحنه گفته ام و امیدوارم به واسطه همراهی ارزشمند بازیگران به موثرترین شکل ممکن به تماشاگران منتقل شود.

وی افزود: امشب در اولین اجرای نمایش «تا اون» هنرمندان عزیزی حضور پیدا کرده اند که جا دارد به نمایندگی از گروه اجرایی برای این حضور موثرشان تشکر و قدردانی کنم که باعث دلگرمی ما شدند.

بهرام ابراهیمی بازیگر پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون هم پس از صحبت های هادی حوری بیان کرد: من از بازیگرانی هستم که سابقه طولانی در عرصه بازیگری دارم و معتقدم سخت‌ترین اجرا برای بازیگر و کارگردان، اولین شب اجراست. چرا که در اولین شب اجرا قرار است آنچه در پروسه تمرین اثر نمایشی صورت گرفته، تحویل تماشاگر شود. بنابراین چنین فرآیندی نیازمند تمرکز و پشتکار فراوانی است که امیدوارم در این اجرا شاهد آن باشیم.

وی اظهار کرد: به اعتقاد من تئاتری که مسأله نداشته باشد، اصلا نمی تواند تئاتر باشد. طرح مساله در یک اثر نمایشی به مثابه کاربرد چرخ برای حرکت یک اتومبیل است که اگر وجود نداشته باشد، اساس ساخت این اتومبیل بیهوده خواهد بود. بنابراین آنچه برای اجرای نمایش می تواند مورد اهمیت باشد، طرح مسأله است که می تواند موجب استقبال تماشاگران را فراهم سازد.

نمایش «تا اون» به نویسندگی و کارگردانی هادی حوری و بازی (به ترتیب حروف الفبا) دانیال ابراهیمی، شیما پروهان، شیوا ترابی، علی رجایی، بهروز سروعلیشاهی، شاهین علایی نژاد، محمدمهدی کیان، عیسی محمدی، علیرضا موسوی، آیلار نوشهری، نساء یوسفی و همچنین مجید صد خسروی، نگار شهبازی، هلیا حمیدی، محدثه امیریان در نقش موش ‌های مراقب ساعت ۲۰ با مدت زمان ۸۰ دقیقه و قیمت بلیت ۸۰ هزار تومان در تالار سایه تئاتر شهر روی صحنه می رود.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “آغاز اجرای «تا اون» در تالار سایه”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید