آخرین خبر

واکنش بازیگر “خواب تلخ” به لغو مراسم افتتاحیه فیلم/ نامه یک مرده‌شوی به پوتین!

به گزارش خبرنگار آوای ایرانیان: مراسم افتتاحیه فیلم “خواب تلخ” به کارگردانی محسن امیر یوسفی، قرار بود در سینما فرهنگ برگزار شود که این مراسم به خاطر اجلاس گاز در تهران و محدودیت های ترافیکی ان لغو شد، حال “اسفندیار” بازیگر نقش اصلی این فیلم سینمایی با انتشار نامه ای به این مسئله واکنش نشان داد.

 

اسفندیار

«به نام خدای رفتگان و خدای ماندگان»

از اسفندیار بازیگر فیلم سینمائی “خواب تلخ”

به جناب آقای دکتر روحانی، جناب آقای پوتین و روسای جمهورمحترم کشورهای تولید کننده گاز

از اینکه به تهران تشریف آوردید تا دست دوستی به هم بدهید و با هم خوب باشید، بسیار خوشحالم. امیدوارم در تهران به همه شما خوش بگذرد و بیش از پیش بفهمید که کشورمان ایران چقدر مهم است . از خدا میخواهم در این نشستها فقط حرف پول و اقتصاد نباشد و به ارتباطات فرهنگی خصوصاً در زمینه هنر سینما هم فکر کنید. ان شاء الله!

همانطور که مستحضر نیستید! دوازده سال قبل بنده آقا اسفندیار مرده شور سِدِه اصفهان فیلمی بازی کردم به نام “خواب تلخ” که در بیش از چهل جشنواره جهانی شرکت کرد و جایزه ویژه بخش دوربین طلائی کن و جایزه نگاه جوان بخش دوهفته کارگردانهای کن و اسکندر طلائی تسالونیکی یونان و جایزه فیپرشی و…. را گرفت که تمام این افتخارات برای سینمای ایران ثبت شده.

حالا بعد از دوازده سال قرار شده “خواب تلخ” در گروه هنر و تجربه اکران شود و مراسم افتتاحیه آن هم قرار بود دوشنبه شب در سینما فرهنگ برگزار شود و بنده هم از اصفهان به همین دلیل آمده بودم تهران تا بعد از دوازده سال فیلمم نشان داده شود و با مردم عکس بگیرم و خبرنگارها با من مصاحبه کنند و چهارتا امضاء بدهیم و برگردیم سِدِه! ولی حضور شما عزیزان در تهران و محدودیتهای ترافیکی به وجود آمده باعث شد افتتاحیه فیلم من، ببخشید فیلم ما(!) لغو بشه و کاسه و کوزه امون به هم بریزه!

سئوال من فقط این است که: آقای پوتین، آمدی جانم به قربانت، ولی حالا چرا؟!! اصلا چرا دقیقاً این سینما فرهنگ که قرار بود ما توش افتتاح بشیم، باید در نقطه تلاقی محدودیتهای ترافیکی این روزها باشد که مراسم فیلم من، ببخشید ما، لغو شود؟! آدم بعد از دوازده سال انتظار به همه چیز شک میکنه که نکنه خدای نکرده توطئه ای در کار باشه!! البته ما صبرمون زیاده چون یک عمر با مرده ها سروکار داشتیم و آنها را برای رفتن به درگاه حق آماده کردیم ولی این روزها دیگه صبرم لبریز شده و ….

داستان خواب تلخِ من، ببخشید خواب تلخِ ما (!) قصه درگیری منِ مرده شور با حضرت عزرائیل است که ان شاء الله بعد از اکران، کپی ویدئوئی آن را برایتان ارسال خواهم کرد. برای هزینه هم نگران نباشید، اولاً قابل نداره و دوماً حالا که اصرار میکنید هزینه آن را میتوانید به واحد پول خودتون بپردازید! شما رفیقید، تاواریش!

به هرحال قدمتان روی چشم و به خاطر شما میهمانان عزیز و به احترام جناب آقای روحانی رئیس جمهورمان، من به گروه “هنر تجربه” دستور دادم، ببخشید! گفتم، که مراسم افتتاحیه را لغو کنند و ان شاء الله روز شنبه هفتم آذرماه ساعت ۲۰:۳۰ آن را در سینما فرهنگ برگزار میکنیم.

ان شاءالله شیر گازهایتان همیشه باز باشد و خداوند همه ما را رحمت کند!

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “واکنش بازیگر “خواب تلخ” به لغو مراسم افتتاحیه فیلم/ نامه یک مرده‌شوی به پوتین!”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید