آخرین خبر

پخش 18 فیلم سینمایی جذاب در جمعه 21 خرداد از صداوسیما + جزئیات

در آخرین روزهای پایانی هفته که مقارن با ماه مبارک رمضان شده است، تلویزیون به روال گذشته فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی مختلفی را برای پخش در نظر گرفته است.

 به گزارش آوای ایرانیان، فیلم های سینمایی، تلویزیونی و انیمیشن «روشنایی حقیقی»، «خط ساغر»، «رویای رابرت کوچولو»، «نقطه آغاز»، «بن ویل»، «بازی مرگبار»، «آبروی از دست رفته آقای صادقی»، «انتهای بزرگراه»، «فوتبالیست ها»، «اژدهای پیت»، «طوفان سفید»، «چراغ گمشده»، «ماهی استثنایی»، «لبه تاریکی»، «طناب اعدام»، «فوتبال شائولین»، «تسخیر ناپذیران»، «درهم و برهم»، «استرداد»، «اسب آبی» و «بیلی باتگیت» پنجشنبه و جمعه ۲۰و۲۱ خرداد ماه از شبکه‌های سیما روی آنتن می رود.

*************************************

شبکه یک سیما

فیلم تلویزیونی «روشنایی حقیقی» به کارگردانی مجید سروینی، جمعه ۲۱ خرداد ‌ماه ساعت ۱۶:۰۰ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم با بازی مهرداد ضیایی، شیوا ابراهیمی، حسین شمس و حسن رستمانی آمده است: کمال و رحیم، دو برادری هستند که سال‌هاست با هم اختلاف دارند، اما فرزندان آنها برای برگزاری یک مسابقه قرآنی، دوستی صمیمی با هم برقرار می‌کنند که همین دوستی باعث ماجراهای بین این دو برادر می‌شود.

*************************************

فیلم سینمایی «رویای رابرت کوچولو» به کارگردانی آرماندز زوربولیس، جمعه ۲۱ خرداد ماه ساعت ۰۸:۰۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان این فیلم با بازی گوستاو ویلسون، یوریس یاگارس و یوا آوا آمده است: خانواده آبوسینس قادر به پرداخت اقساط وام مسکن خود نمی باشند و درنتیجه بانک خانه شان را مصادره می کند. دو فرزند خانواده در صدد کمک به پدر و مادرشان می باشند که رابی بر اساس خشم خود و فکر اینکه چه کند تا خانه شان را مجدداً به دست آورد در خواب به همراه خواهرش به بانک دستبرد می زند ولی آنها اسکناس های تقلبی در بانک پیدا می کنند و پلیس متوجه کلاهبرداری بانکدارها و چاپ اسکناس تقلبی می شود و سر انجام با دستگیری آنها و تشویق رابی و خواهرش او از خواب بیدار می شود، پدر رابی نیز پس از از دست دادن خانه، در مزرعه ای پیش پدربزرگ زندگی می کند.

*************************************

فیلم تلویزیونی «نقطه آغاز» به کارگردانی علی عطشانی، جمعه ۲۱ خرداد ماه ساعت ۱۷:۳۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

داستان این فیلم ماجرایی است که با فوت شدن استاد آقامیرزا منبت کاری در اصفهان رخ می دهد. با فوت استاد، اختلافی بین وارثان به وجود می آید. آنان در پی راه اندازی دوباره کارگاه هستند که وارثان جدیدی از راه می رسند و ماجراهای مختلفی اتفاق می افتد.

مهدی سلوکی، مهدی فقیه، مهران رجبی، محمدعلی میاندار در فیلم تلویزیونی «نقطه آغاز» ایفای نقش کرده‌اند.

*************************************

فیلم سینمایی «بن ویل» به کارگردانی کریستوفر ان رولی، جمعه ۲۱ خرداد ماه ساعت ۲۳:۰۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان این فیلم با بازی جسیکا لانگ، بروس نیوبولد، لارا پارک و کریستین مری جانسون آمده است: ارولا به تازگی همسر خود را از دست داده است. همسر وی به بیماری سیاه زخم دچار بوده است که به دلیل سرسختی این بیماری و مسری بودن آن، جسد او را می سوزانند. ارولا همسر دوم جو بوده که حالا پس از فوت جو و پیدا نشدن وصیت نامه جدید مجبور هستند به وصیت نامه قدیمی مربوط به ۲۰ سال پیش عمل کنند. دختر جو به ارولا اعلام می کند در صورتی که خاکستر بدن جورا به محل زندگی او ببرد و در کنار قبر مادرش دفن شود در این صورت …

*************************************

شبکه سه سیما

فیلم سینمایی «بازی مرگبار» به کارگردانی جرج ایساک، جمعه ۲۱خرداد ماه ساعت ۰۰:۰۰ از شبکه سه سیما پخش می شود

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: جیمز رایلی سارقی است که در جریان یک سرقت برادر خود را از دست داده است. او از طرف یک افسر پلیس فاسد و یک تبهکار حرفه ای پلیس فاسد پسر تبهکار را گروگان می گیرد و از او می خواهد که یک گاو صندوق را مورد دستبرد قرار دهد. تبهکار هم از جیمز رایلی می خواهد که این سرقت را انجام دهد. جیمز سرقت را انجام می دهد ولی در می یابد که آن دو قصد کشتن او را دارند و …

گابریل بیرنه، رافوس سی ول، توبی استِفنز، کریستوفر آدامسون و مارک بَد هام در فیلم سینمایی «بازی مرگبار»  نقش آفرینی کرده اند .

*************************************

فیلم تلویزیونی «آبروی از دست رفته آقای صادقی»‌ به‌ کارگردانی آیدا پناهنده، جمعه ۲۱ خرداد ماه ساعت ۱۰:۰۰ از شبکه سه سیما پخش می شود .

داستان این فیلم با بازی بیژن امکانیان، نازگل نادریان و رضا بهبودی مربوط به تصمیم و تردیدهای آقای صادقی است که برای گریختن از موقعیت دشواری که با آن روبه رو است اشتباهی کوچک می‌کند که زندگی خود و اطرافیانش را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

*************************************

فیلم سینمایی «اژدهای پیت» به کارگردانی دان چفی، جمعه ۲۱ خرداد ماه ساعت ۰۹:۰۰ از شبکه پنج سیما پخش می‌شود .

در خلاصه داستان فیلم با بازی هلن ردی، جیم دالا، میکی رونی و رد باتونز آمده است که: خانواده گوگان که یک پسر بچه به نام پیت را خریده اند تا کارهای منزلشان را انجام دهد، اکنون به دنبال این پسر بچه هستند که از خانه آنها فرار کرده است. پیت با کمک یک اژدهای کارتونی از خانه گوگان ها فرار کرده که توانایی پنهان شدن از دید عموم را دارد. پیت به همراه اژدها وارد شهری با نام عجیب پاساماکوآدی می شوند. شهری که از نظر شهردارش همیشه آرام و بی سرو صداست اما …

*************************************

فیلم سینمایی «طوفان سفید» به کارگردانی بنی چن، جمعه ۲۱ خرداد ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج پخش می شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی چینگ ون لاو، لوئیس کو و نیک چیونگ آمده است: سه دوست به نام های مو و چائو و وین، پلیس مبارزه با مواد مخدر در هنگ کنگ هستند. چائو که همسرش پا به ماه است و از او بسیار گله مند است از مو می خواهد که استعفایش را بپذیرد ولی مو نمی پذیرد آنها قرار است در تایلند با قاچاقچی بزرگ شرق آسیا به نام هشت چهره روبرو شوند. چائو که خیلی ترسیده طی تماس تلفنی به هشت چهره اطلاع می‌دهد که معامله مواد کنسل شده است و در نتیجه ماموریتشان با شکست مواجه می شود و مو مجبور می‌شود که …

*************************************

شبکه کودک

انیمیشن سینمایی «چراغ گمشده» به کارگردانی باب هچ‌کاک، پنجشنبه ۲۰ خرداد ماه ساعت ۲۱:۰۰ از شبکـه کودک پخش خواهد شد.

داستان از این قرار است که: اسکروچ به دنبال یک چراغ جادویی می‌گردد که غول چراغ در آن زندگی می‌کند، ولی یک موجود شرور به نام برلوت نیز به دنبال او است…

*************************************

شبکه نمایش

فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی «ماهی استثنایی»، «لبه تاریکی»، «طناب اعدام»، «فوتبال شائولین» و «تسخیر ناپذیران» پنجشنبه ۲۰ خرداد ماه ساعت ۱۱ ،۱۵ ،۱۷،۲۱ و ۲۳ از شبکه نمایش روی آنتن می رود.

*************************************

فیلم‌های سینمایی ‌و تلویزیونی «فوتبال شائولین»، «درهم و برهم»، «استرداد»، «اسب آبی»و «بیلی باتگیت» جمعه ۲۱ خرداد ماه ساعت۱۱، ۱۵ ،۱۷ ،۲۱ و ۲۳ از شبکه نمایش پخش می شود.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “پخش ۱۸ فیلم سینمایی جذاب در جمعه ۲۱ خرداد از صداوسیما + جزئیات”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید