آخرین خبر

تقابل فریدون جیرانی و بهروز افخمی در “هفت”

آوای ایرانیان: ششمین قسمت از دور تازه برنامه سینمایی “هفت” امشب ۲۹ آبان ماه، با موضوع بررسی نقش دولت در سینمای ایران ساعت ۲۳ روی آنتن شبکه سه سیما می رود. بهروز افخمی در این باره با فریدون جیرانی، کارشناس و کارگردان سینما گفتگو خواهد کرد.

به گزارش آوای ایرانیانافخمی، ششمین قسمت از دور تازه برنامه سینمایی “هفت” امشب ۲۹ آبان ماه، با موضوع بررسی نقش دولت در سینمای ایران ساعت ۲۳ روی آنتن شبکه سه سیما می رود. بهروز افخمی در این باره با فریدون جیرانی، کارشناس و کارگردان سینما گفتگو خواهد کرد.

وی همچنین با عوامل انیمیشن کوتاه «استریپی» به کارگردانی بابک و بهنود نکویی که برای رقابت در اسکار ۲۰۱۶ پذیرفته شده است نیز گفتگو می کند.

نمایش حاشیه های نشست بهروز افخمی در نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها با مردم و پرسش و پاسخ های مردم از بخش های دیگر «هفت» امشب است.

حمید گودرزی در برنامه این هفته «هفت» با عوامل فیلم سینمایی «پدر آن دیگری» دیدار خواهد کرد و با آنها در خصوص مشکلات و مصائب تولید این فیلم به گفتگو می نشیند.

مسعود فراستی نیز در میز نقد خود به همراه میهمانانش، به نقد و بررسی فیلم های «خداحافظی طولانی» به کارگردانی فرزاد موتمن و «در دنیای تو ساعت چند است؟» به کارگردانی صفی یزدانیان می پردازد.

برنامه «هفت» با اجرا، سردبیری و تهیه کنندگی بهروز افخمی و با حضور مسعود فراستی به عنوان منتقد هر هفته جمعه شب ها از شبکه سه سیما پخش می شود.

منبع: آوای ایرانیان

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “تقابل فریدون جیرانی و بهروز افخمی در “هفت””

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید