آخرین خبر

گپی با خالق “قیصر” درباره کنسرت شب موسيقي فيلم‌هاي كيميايي

خبرگزاری آوای ایرانیان: مسعود کیمیایی کارگردان مطرح سینمای ایران گفت:مرحوم فرهاد و رضا یزدانی خواننده موسیقی فیلم هایم هستند براین اساس از ابتدا پیشنهاد دادم برای حفظ فضای نوستالژیک ، این آثار بدون خواننده اجرا شوند.
به گزارش آوای ایرانیان، مسعود کیمیایی کارگردان مطرح سینمای ایران در خصوص اجرای آثارش در شبی با عنوان «شب موسیقی فیلم های مسعود کیمیایی» گفت: این حس هنرمندانه بهزاد عبدی بوده که در مقام یک موسیقی دان یادی از فیلم های من کرد. گفته و پیشنهاد آقای عبدی برایم شعف آور بود. همچنین ایشان وقتی مدیر اجرایی این کنسرت را معرفی کرد متوجه شدم انسان دانسته کار است بنابراین آقای شجاعی اجازه و مجوز مراحل اجرای کار را انجام دادند.

قیصر

وی در خصوص انتخاب موسیقی های اجرایی در این برنامه گفت: این آثار برای کنسرت توسط گروه انتخاب شده اند ومن هیج نظارتی روی این آثار ندارم در واقع من به عنوان میهمان در این برنامه حضور خواهم یافت.
کیمایی با اشاره به همکاری خود با بهزاد عبدی در مقام رهبر ارکستر بیان داشت : بهزاد عبدی سازنده آخرین موسیقی فیلم من بوده و من در این کار با او آشنا شدم .

رضا یزدانی

به عقیده من موسیقی این فیلم واقعا موسیقی است و آرایش نیست زمانی که پیشنهاد کرد از موسیقی های متن فیلم های من یک اجرا صورت گیرد بسیار خوشحال شدم .
این کارگردان مطرح سینمای ایران درباره حضور رضا یزدانی در این پروژه گفت: من از همان ابتدای شکل گیری کار پیشنهاد دادم که این آثار برای حفظ فضای نوستالژیکشان بدون خواننده اجرا شود و ارکستر نیز یک اجرای تازه از این آثار را داشته باشد . البته رضا یزدانی خواننده برخی از این موسیقی هاست که هم اکنون نیز در این کنسرت حضور خواهد داشت و قطعا این فضا حفظ خواهد شد.
کنسرت «شب موسیقی فیلم های مسعود کیمیایی» ۱۶ مردادماه توسط موسسه فرهنگی هنری گلچین آوای شرق به رهبری بهزاد عبدی در تالار بزرگ وزارت کشور برگزار می شود.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “گپی با خالق “قیصر” درباره کنسرت شب موسیقی فیلم‌های کیمیایی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید