آخرین اخبار از جزئیات آلبوم جدید محسم چاوشی

خبرگزاری آوای ایرانیان: آخرین اخبار حکایت از آن دارد که آلبوم «چنگیز» در آخرین مراحل تولید خود است.

به گزارش آوای ایرانیان، در روزهای گذشته اخباری درباره جدیدترین اثر چاوشی «چنگیز» در فضای مجازی منتشر شد و از آنجا که این خواننده به جز حساب توئیتر خود، هیچ صفحه رسمی ای در شبکه های اجتماعی ندارد، تائید یا تکذیب این اخبار به شکل موثق و رسمی امکان پذیر نبود.

از جمله اخبار منتشر شده درباره این خواننده انتشار قطعه ای به نام «آخرین اتوبوس» بود که برخی سایت ها مدعی شدند که این قطعه جدیدترین اثر این خواننده است که قرار است به زودی منتشر شود.

اتفاق دیگر درباره این خواننده انتشار رسمی قطعه «بید مجنون» (تیتراژ فیلم لامپ صد) با صدای چاوشی بود که بی سر و صدا روی برخی سایت ها رفت و عدم اطلاع رسانی درست در این باره در چند هفته گذشته، باعث شد سایت های رسمی درباره انتشار آن دچار تردید شوند. قطعه ای با ترانه «حسین صفا» و تنظیم «بهنود فدوی» و آهنگسازی و صدای محسن چاوشی که در فیلم «لامپ صد» مورد استفاده قرار گرفته بود و تهیه کننده اثر اجازه رسمی انتشار آن را در فضای مجازی منوط به پخش این اثر در شبکه نمایش خانگی دانسته بود.

پیگیری ها درباره صحت و سقم این اخبار سرانجام پس از دو روز تلاش به خود این خواننده ختم شد و او در توضیحاتی، یاد آور شد که به شدت در حال کار کردن روی آلبوم جدیدش است و هنوز نمی تواند جزئیات بیشتری را در اختیار رسانه ها قرار دهد.

چاوشی تاکید کرد که قطعه «آخرین اتوبوس» قطعا فقط در آلبوم رسمی این خواننده «چنگیز» منتشر خواهد شد و پیش از انتشار این آلبوم تنها برخی قطعات که صحبت هایی برای خواندن شان در تیتراژ چند برنامه تلویزیونی شده، شاید منتشر شوند.

این خواننده انتشار اینترنتی قطعه «بید مجنون» را نیز مورد تائید خود دانست. آلبوم «چنگیز» جدیدترین آلبوم «محسن چاوشی» است که این خواننده پیش از این در گفتگویی با سایت «موسیقی ما»، تاکید کرد که خود او و همچنین «بهروز صفاریان» تصمیم گیرندگان اصلی محتوایی این آلبوم هستند.

در این آلبوم چهره هایی چون حسین صفا، علی اکبر یاغی تبار، پدرام کشتکار و … حضور دارند.
منبع: سایت موسیقی ما

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “آخرین اخبار از جزئیات آلبوم جدید محسم چاوشی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید