آخرین خبر

بهنام صفوی تا کی باید شیمی درمانی را ادامه دهد؟/ روایت همراهی امام رضا(ع) هنگام جراحی تومور مغزی صفوی

آوای ایرانیان: بهنام صفوی، خواننده موسیقی پاپ که این روزها پس از عمل موفقیت آمیز جراحی تومور مغزی خود، مراحل شیمی درمانی را پشت سر می گذراد، در گفتگویی آخرین مراحل وضعیت خود را تشریح کرد.
به گزارش خبرنگار آوای ایرانیان، بهنام صفوی، خواننده موسیقی پاپ در برنامه “خوبی خودته” گفت: بنده همیشه در طول زندگی اعتقاد عمیقی به مسائل معنوی داشته ام ، بطوری که هنگام عمل جراحی تومور مغزی خود، همراهی ائمه را مخصوص امام رضا(ع) را با خود حس میکردم و حتی تصویر ذهنی هم از این بزگواران هنگام توسل کردن به مقامشان را داشتم که مسلما این مسئله به واسطه دعای خبر مردم عزیز برای سلامتی بنده بوده است.
وی ادامه داد: خوشبختانه پزشک معالج بنده هم ، توکل به خداوند را هیچ گاه فراموش نکرد و خاطرم است ، قبل از اینکه من را به اتاق عمل ببرند گفت، به “حق آیه های قرآن” تورا عمل میکنم.
صفوی در ادامه در خصوص وضعیت فعلی بیماری خود گفت: خوشبختانه هم اکنون شرایط خوبی دارم و حالم خیلی بهتر است و در حال حاضر مشغول شیمی درمامی و پرتودرمانی هستم و طبق گفته پزشکان قرار است تا ۲ سال آینده شیمی درمانی را ادامه دهم که امیدوارم با بهبود وضعیت جسمی خود، خیلی زود به عرضه موسیقی برگردم و فعالیت های خود را از سر بگیرم.
وی تصریح کرد: مردم عزیز بدانند بهنام صفوی به عشق آنان تا آخرین نفس با بیماری خود مبارزره میکندو مطمئنا خیلی زود حالم خوب، خوب میشود.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “بهنام صفوی تا کی باید شیمی درمانی را ادامه دهد؟/ روایت همراهی امام رضا(ع) هنگام جراحی تومور مغزی صفوی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید