آخرین خبر

عکس// کنسرتی علیه آقای رئیس جمهور!

کنسرت

آوای ایرانیان: دیکسی چیکس مرحله آمریکایی تور جهانی خود را با اجرای ترانه‌ی یاد ماندنی “خداحافظ کنت”، در مقابل نمایش اسلاید تصویری که شامل عکس بدشکلی از دونالد ترامپ نامزد جمهوری خواه ریاست جمهوری بود، برگزار کرد، ترامپ این روزها خود را در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا از پیش برنده می داند و هوادارن وی به او از همین حالا لقب  “آقای رئیس جمهور” داده اند.

 به گزارش آوای ایرانیان،  دیکسی چیکس مرحله آمریکایی تور جهانی  MMXVI خود را هفته‌ی گذشته با یک نت به یاد ماندنی آغاز کرد.

این گروه «خداحافظ کنت» را در مقابل نمایش اسلاید عکسی که شامل عکس بدشکلی از دونالد ترامپ  نامزد جمهوری خواه ریاست جمهوری بود، اجرا کردند.

این ماجرا طی کنسرت سینسیناتی این گروه در روز چهارشنبه ۱ ژوئن اتفاق افتاد. این تصویر که ترامپ را با ریش و سبیل و شاخ‌های شیطانی به تصویر می‌کشید، یادآور جمله‌ی رسوایی آور آنان در کنسرت سال ۲۰۰۳ می‌باشد.

در جریان آن کنسرت ناتالی مینز، رهبر گروه، رو به جمعیت گفت: «از اینکه رئیس جمهور ایالت متحده آمریکا اهل تگزاس است شرمنده‌اند» که این جمله اشاره به جورج دبلیو بوش داشت و این حرکت سیاسی آنان مشاجره در سطح کشور را به دنبال داشت که باعث شد بسیاری از طرفداران و ایستگاه‌های رادیویی موسیقی شان را تحریم کنند.

این اولین بار نیست که دیکسی چیکس اینگونه ترامپ را هدف قرار می‌دهد. پیشتر نیز در ماه ژانویه، مینز در توییتر خود نوشت: «مادامی که تصمیمات ترامپ به اندازه‌ی تصمیماتش درمورد موهایش محکم و استوار است در وضعیت خوبی به سر می بریم.»

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “عکس// کنسرتی علیه آقای رئیس جمهور!”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید