آخرین خبر

عکس/ خوانندگان «سوسن‌خانوم» رو در روی قاسم‌خانی

آوای ایرانیان: دوازدهمین برنامه موسیقایی «چارگوش» در حالی با حضور گروه موسیقی بروبکس و اجرای مشترک مهراب قاسم‌خانی و زهرا عاملی چهارشنبه بیست و سوم تیرماه در دسترس مخاطبین قرار می گیرد که از تازه‌ترین ویدئوی این گروه نیز رونمایی می‌شود.

به گزارش آوای ایرانیان به نقل از دیباچه، گروه «بروبکس» که چند سالی هست با ویدئوکلیپ‌هایی خوش ساخت در حوزه موسیقی فعال‌اند و ویدئو و قطعه «سوسن خانم» یکی از آثار شناخته شده و پرطرفدار این گروه در بین مردم ایران است، در سال‌های گذشته فعالیت‌هایشان را پی گرفته‌اند و با وجودی که کلیپ‌هایشان خارج از عرف نبوده است، تاکنون نسبت به انتشار رسمی آثار خود اقدامی نکرده بودند.

در این برنامه از چهارگوش، اعضای «بروبکس» درباره فعالیت‌های هنری و حاشیه‌های کاری خود سخن گفته اند. همچنین تازه‌ترین اثر گروه «بروبکس» نیز در این برنامه رونمایی می‌شود.

خوانندگان «سوسن‌خانوم» رو در روی مهراب قاسم‌خانی

اعضای بروبکس را خشایار و کیوان (مرادی) و حمید (فروزمند) تشکیل می‌دهند که البته «هومن گامنو» (خواننده رپ قطعه خندوانه) نیز در قطعه پرطرفدار این گروه «سوسن خانوم» با آنها خوانده است. اولین کار این گروه آهنگی با نام «دلم تنگه واسه یه لقمه پیتزا» بود که در دوران دبیرستان اعضای گروه ساخته شد. آهنگ «بورلی هیلز»، با موسیقی آهنگ اسپانیایی لا کامیسا نگرا، از آلبوم ۱۰ آهنگی «وگ» باعث شهرت بیشتر این گروه شد. بروبکس آهنگ «سوسن خانم» و نماهنگ آن را که با حضور گامنو در کافه پاریس فیلم‌برداری شده بود در سال ۱۳۸۸ عرضه کرد. همچنین این گروه آهنگ «بدو دیره» و نماهنگ آن را با حضور گامنو در سال ۱۳۹۰ اجرا کردند. همینطور در سال ۱۳۹۱ این گروه آهنگ «قدرت دست خانوماس» و نماهنگ آن را با حضور گامنو تولید و منتشر کرد و حالا پس از این فعالیت‌ها آنها به فکر فعالیت رسمی در حوزه موسیقی کشور هستند.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “عکس/ خوانندگان «سوسن‌خانوم» رو در روی قاسم‌خانی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید