آخرین اخبار

تکذیب حضور ترانه سرای سیاوش قمیشی در جشنواره “مرگ بر آمريكا”

آوای ایرانیان: خبری که در نشست خبری جایزه بزرگ مرگ بر آمریکا مبنی بر ارائه سرود اصلی جشنواره توسط ترانه سرای برخی خواننده های مطرح خارج نشین منتشر شد، تکذیب شد.

  در پی انتشار خبری مبنی بر سرودن شعری توسط یغما گلرویی برای جایزه بزرگ مرگ بر آمریکا روابط عمومی سازمان فضای مجازی سراج به عنوان برگزار کننده این جایزه اطلاعیه ای صادر کرد.

در این اطلاعیه  آمده:

خبری که امروز در نشست خبری جایزه بزرگ مرگ بر آمریکا مبنی بر ارائه سرود اصلی جشنواره توسط یکی از شعرای معلوم الحال و اجرای آن توسط یکی از خوانندگان توسط دبیر اجرایی جشنواره به اشتباه اعلام و منتشر شده است تکذیب می شود و به اطلاع می رساند که یک قطعه شعر توسط این ترانه سرا با موضوع ضد استکباری سروده شده است ولی قرار نیست از این شعر به عنوان شعر نهایی ترانه اختتامیه جایزه بزرگ استفاده شود.

در این اطلاعیه آمده است:دبیرخانه جایزه بزرگ مرگ بر آمریکا ضمن استقبال از کلیه آثار ضد آمریکایی و ضد استکباری از کلیه هنرمندان داخلی و خارجی و از طیف های مختلف به استحضار ملت استکبار ستیز می رساند افرادی که درگذشته فعالیت های هنری غیر انقلابی و غیرارزشی داشته اند و بر آن پای می فشرند قطعا جایگاهی در جبهه استکبارستیزی انقلاب اسلامی نخواهند داشت.

در ادامه این اطلاعیه آمده است قطعا شاعر و خواننده ترانه مراسم اختتامیه جایزه بزرگ مرگ بر آمریکا شاعر و خواننده ای در تراز انقلاب اسلامی و نظام استکبار ستیز جمهوری اسلامی خواهند بود.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “تکذیب حضور ترانه سرای سیاوش قمیشی در جشنواره “مرگ بر آمریکا””

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید