آخرین خبر

اعتراف خانم بازیگر: برای حضورم در افتتاحیه مزون یک لباس هم پول می‌گیرم!

آوای ایرانیان: ما در هر مراسمی که حضور پیدا می کنیم به جز خیریه ها،پول دریافت می کنیم،زمانی که سر کار نیستم با حضورم در افتتاحیه یا اختتامیه مزون یک لباس پول دریافت می کنم و این را همه بدانند باکی ام ندارم

به گزارش آوای ایرانیان، بیست و چهارمین قسمت برنامه اکسیر که به موضوع «توهین در فضای مجازی» می‌پرداخت میزبان «سرهنگ علیفر» و «پرستو صالحی» شد.

 «پرستو صالحی» با اشاره به اهمیت وجود فضای مجازی در ایران گفت: برای هنرمندان ایرانی خیلی لازم است که در فضای مجازی باشند ،و واقعا بدون فضای مجازی خیلی از ماها ممکن است بمیریم.خیلی ها در طول سال بیکار هستند و تقسیم کار درست صورت نمی‌گیرد چون این حرفه ما بی‌رحم است، وقتی روی آنتن نیستی فراموش می‌شوی، وقتی پول نداری به لحاظ روحی اعصابت بهم می‌ریزد، وقتی مردم تو را فراموشت می‌کنند افسرده می‌شوی و مجموع اینها باعث می‌شود شما به عنوان یک هنرمند دیده شدن را دوست داشته باشی.

وی افزود: من سالهاست خیلی کم کارم و این کم کاری در حوزه بازیگری باعث شد فراموش شوم و حتی در دوره‌ای بسیار آدم تلخی شده بودم، شرایط مالی بدی داشتم بطوریکه به عنوان مهمان هم دیگر به برنامه ها دعوت نمی شدم، الان می گویند کی روی بورس هست، کی تعداد فالوورهایش بیشتر هست آن را دعوت کنیم.

بازیگر سریال زیرآسمان شهر تصریح کرد: ما در هر مراسمی که حضور پیدا می کنیم به جز خیریه ها،پول دریافت می کنیم،زمانی که سر کار نیستم با حضورم در افتتاحیه یا اختتامیه مزون یک لباس پول دریافت می کنم و این را همه بدانند باکی ام ندارم،وقتی سر کار نیستم به این پول نیاز دارم وگرنه نمی توانم امرار معاش درستی داشته باشم.

صالحی با اشاره به اینکه تعداد فالوورهای واقعی اش نزدیک یک میلیون است ادامه داد:، بعد برنامه “ماه عسل” یک تکانی به تعداد اعضای صفحه اینستاگرامم خورد،و حضور زیاد من باعث شده مردم به پیج من سر بزنند و حتی برخی بگویند چرا تو همه جا هستی.پاسخش مشخص است چون پول می گیرم و باید زندگی کنم  و هزینه درمان  مادرم که بیماری قلبی دارد را بدهم.

این بازیگر تلویزیون و سینما افزود: خبرنگارها سراغ فردی مثل «بهروز مقدم» مجری قدیمی تلویزیون  که بیمار است نمی روند، آنها فقط سراغ سوپراستارها را می‌گیرند، نتیجه آن این می‌شود که دختر آقای مقدم از طریق همین فضای مجازی، دایرکت به من می دهد که پدرم مریض است و کسی احوالی از این مجری نمی پرسد.

بازیگر فیلم «چشمهایش» تاکید کرد: خیلی از هنرمندانی که از ایران خارج شدند افسردگی می‌گیرند، زیرا دیگر آنها را نمی شناسند،ما به سوپرمارکت می رویم ،مردم عکس سلفی می گیرند و ما به این روند عادت کردیم و اگر جز این باشد آزار می بینیم.

این برنامه که تهیه کنندگی آن بر عهده «مصطفی شریفی» است  با اجرای فرزاد حسنی  از شبکه سوم سیما پخش می شود.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “اعتراف خانم بازیگر: برای حضورم در افتتاحیه مزون یک لباس هم پول می‌گیرم!”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید