آخرین خبر

در اماکن عمومی چادر نزنید!

آوای ایرانیان: ستاد مرکزی هماهنگی خدمات‌ سفر در اطلاعیه‌ای، به آن دسته از هموطنان که از چادرهای مسافرتی استفاده می کنند، توصیه کرد؛ در اماکن عمومی، پارک ها و حاشیه‌های رودخانه کمپ نزنند.

به‌گزارش آوای ایرانیان به نقل از روابط‌ عمومی ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر اعلام کرده است: «هم‌وطنان عزیز در مراکز اسکان و کمپ‌هایی که توسط ستادهای اجرایی خدمات‌ سفر استان‌ها و شهرداری‌ها دارای امنیت و دسترسی مناسب هستند و ضمن رعایت بهداشت محیط از مراکز درمانی، خودپردازهای سیار، روشنایی مناسب و سیستم جمع‌آوری زباله نیز برخوردارند، نسبت به برپایی چادر اقدام و از اسکان موقت در سایر مکان‌ها، به‌خصوص در پارک‌ها و اماکن عمومی و در حاشیه رودخانه‌ها و مناطقی که احتمال آب‌گرفتگی دارد، جداً خودداری کنند.

همچنین به مسافرانی که در چادرهای مسافرتی اسکان مییابند تأکید می‌شود در استفاده از وسایل گرمازا نکات ایمنی را رعایت و از تجهیزات غیراستاندارد استفاده نکنند.

هموطنان و مسافران نوروزی می‌توانند در اماکن ویژه ساماندهی چادرهای مسافرتی هر یک از شهرها اسکان یابند تا علاوه‌بر برخورداری از امنیت و تأمین نیاز عمومی، بهداشتی و انتظامی، ایام فرح‌بخشی را به‌همراه خانواده در نخستین روزهای سال جدید تجربه کنند.

سامانه جامع اطلاعات گردشگری و پاسخ‌گویی به شکایات این ستاد با شماره ۰۹۶۲۹ در روزهای تعطیل همچنان فعال است.»

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “در اماکن عمومی چادر نزنید!”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید