آخرین خبر

پیام تبریک مدیرعامل انجمن سواد رسانه ای ایران به مناسبت روز خبرنگار

آوای ایرانیان: محمدصادق افراسیابی، مدیرعامل انجمن سواد رسانه ای ایران در پیامی روز خبرنگار را به اهالی رسانه تبریک گفت.

به گزارش آوای ایرانیان، متن کامل پیام مدیرعامل انجمن سواد رسانه ای ایران به مناسبت روز خبرنگار به شرح زیر آمده است:

?《در تقویم جمهوری اسلامی ایران ۱۷ مرداد به نام تلاشگرام و زحمتکشانی مزین گشته است که پرچم رسالت بزرگ اطلاع رسانی را بر دوش گرفته و با قلم و بیان شیوای خویش در نشر و بازگویی حقایق و واقعیات، به پیش قراولان و پرچمداران مسیر روشن آگاهی و اطلاع رسانی جامعه تبدیل گشته اند.

سرآغاز و رسالت انبیاء و اولیاء الهی بر مدار روشنگری و آگاهی بخشی به مردم و هدایت آنان به سوی تعالی و سعادت بنا شده است چرا که پروردگار، دانستن و آموختن را نشانه کرامت انسان بعنوان اشرف مخلوقات قرار داده است.

حقیقت طلبی و دریافت فهم صحیح از واقعیت زندگی، رمزگشایی از نادانسته ها، انگیزه انسان را در تلاش مستمر جهت رسیدن به معنای زندگی و وقایع پیرامون آن بیشتر می کند.

دنیای امروز که جهان ارتباطات قلمداد شده در گرو نقش آفرینی و تلاش اهل خرد و اندیشه و فرهیختگان است که اهالی عرصه رسانه و اخبار از برجسته ترین افراد آن هستند و سهم بسزایی در تنویر افکار عمومی و هدایت آحاد جامعه به سمت دانایی و خردورزی دارند.

روز هفدهم مردادماه که بعنوان روز خبرنگار نامیده شده است در حقیقت نقطه عطف و فرصت مغتنمی است که می توان با تقدیر و تشکر از فعالان و دست اندرکارتن عرصه رسانه، زمینه دلگرمی و ترغیب این فرهیختگان برای تلاش بیشتر در این حوزه را فراهم ساخت.

اینجانب به نمایندگی از تمامی متخصصان و اعضای انجمن سواد رسانه ای ایران با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای بزرگوار رسانه، صمیمانه از تلاش و اهتمام ارزشمند و صادقانه خبرنگاران در انجام فعالیت های رسانه ای سپاسگزاری نموده و سلامت و توفیق روز افزون آنان را در استمرار خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و پیشبرد اهداف رسانه ای از خداوند منان خواستارم.

محمدصادق افراسیابی
مدیرعامل انجمن سواد رسانه ای ایران

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “پیام تبریک مدیرعامل انجمن سواد رسانه ای ایران به مناسبت روز خبرنگار”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید