آخرین خبر

داعش لیونل مسی را زندانی کرد + عکس

منهای هنر

آوای ایرانیان: گروهک تروریستی داعش با انتشار پوستری از مسی، تهدید کرد که سال آینده و در جریان جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، در این کشور عملیات تروریستی انجام خواهد داد.

به گزارش آوای ایرانیان،  در این تصویر، لیونل مسی با لباس زندانی و چهره ای خونی، پشت میله ‌ها قرار گرفته است و در کنار تصویر او نوشته شده:” شما با گروهی می‌جنگید که شکست در فرهنگنامه اش وجود ندارد”.

البته این اولین تصویری نیست که داعش در جهت تهدید برای انجام عملیات تروریستی در جام جهانی منتشر کرده است. هفته گذشته نیز آنها یک پوستر منتشر کردند که مردی ماسک زده با یک اسلحه سنگین، کنار لوگوی جام جهانی ایستاده و در توضیحش نوشته شده :” منتظر ما باشید.” نوشته این پوستر به زبان روسی است و گفته می‌شود این پوستر از سوی اعضای روس داعش ساخته شده که متعلق به منطقه چچن هستند.

جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در ۱۱ شهر این کشور، از ۱۴ جوئن تا ۱۵ جولای ۲۰۱۸ برگزار خواهد شد و میزبان فینال آن، ورزشگاه لوژنیکی در مسکو است.

پیش تر نیز این گروه روس، پوستری را در همین جهت منتشر کرده بودند که یک تروریست، رو به ورزشگاه‌ها ایستاده و در توضیح پوستر نوشته شده:” روسیه دشمن خداوند است. قسم می‌خورم که آتش مجاهدین آنها را می‌سوزاند، فقط منتظر باشید.”

با این حال تصویری که از مسی منتشر شده، سر و صدای بسیاری در شبکه های اجتماعی به پا کرده است. انتظار می‌رود صدها هزار نفر برای تماشای بازی های جام جهانی راهی روسیه شوند و تدابیر امنیتی در آن موقع به اوج خود خواهد رسید. پیش از این مسکو یک بار هدف حمله تروریستی داعش قرار گرفت و در متروی آن یک بمب منفجر شد که ۱۴ نفر کشته شدند. روسیه در کنار ایران در جبهه اصلی نبرد علیه داعش قرار دارد؛ به همین علت، این گروه تروریستی بابت تلافی اقدامات روسیه، به دنبال بمب گذاری در جام جهانی است.

 

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “داعش لیونل مسی را زندانی کرد + عکس”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید