آخرین خبر

طرح سینما آزادی برای حمایت از اقشار کم‌درآمد

طرح ویژه «سینما با ما» با هدف حمایت از اقشار کم‌درآمد توسط پردیس سینما آزادی و همراهی موسسه خیریه همیاری اجرایی می‌شود

جزییات طرح «سینما با ما» با هدف حمایت از اقشار کم‌درآمد

به گزارش آوای ایرانیان به نقل از روابط عمومی پردیس سینما آزادی، طرح خیریه «سینما با ما» با هدف حمایت فرهنگی از اقشار کم برخوردار جامعه در پردیس آزادی اجرا و طی آن با همراهی موسسه های معتبر و مجوزدار اکران‌های رایگان برگزار می‌شود.
این طرح با همکاری پردیس سینما آزادی و موسسه خیریه همیاری اجرایی می‌شود و نخستین برنامه آن روز چهارشنبه دوم مردادماه با همکاری موسسه خیریه همیاری و موسسه خیریه ایلیا در پردیس آزادی برگزار شد و جمعی از کودکان و نوجوانان خیریۀ ایلیا مهمان پردیس سینمایی آزادی بودند.

این طرح از آنجا اجرایی می‌شود که پردیس سینمایی آزادی در دور جدید مدیریت و فعالیت‌های خود قصد دارد در فعالیت‌های فرهنگی، اجتماعی و هنری به نفع همه اقشار جامعه مشارکت داشته باشد و ایده «سینما با ما» معطوف به سوق دادن سینما به سمت فعالیت‌های فرهنگی با مشارکت حداکثری مردم است.

در این طرح فیلم‌ها به گونه‌ای انتخاب می‌شوند که علاوه بر پر کردن اوقات فراغت، سرگرم کننده و حامل پیام مثبتی برای مخاطبان باشد.

اولین گام اجرای طرح «سینما با ما» شناسایی و همکاری با خیریه های معتبر و سرشناسی که افرادی را تحت پوشش خود دارند، است. در گام بعدی افراد از طریق خیریه‌ها به سینما معرفی می‌شوند و در روز و ساعت مشخص برای تماشای فیلم‌ها به صورت رایگان به سینما می‌آیند.

«سینما با ما» در روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه هر هفته به صورت متغیر صبح ها یک سانس خود را به قشر کم برخوردار تحت پوشش خیریه‌ها اختصاص می‌دهد و در صورت استقبال از این طرح تعداد سانس‌های نمایش فیلم افزایش پیدا می‌کند.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “طرح سینما آزادی برای حمایت از اقشار کم‌درآمد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید