آخرین خبر

برگزاری جشنواره دانش آموزی تئاتر و نمایش در مدارس «صدرا»

برگزاری جشنواره دانش آموزی تئاتر و نمایش در مدارس «صدرا»

جشنواره دانش آموزی تئاتر و نمایش با عنوان «مانما» در مدارس صدرا برگزار می‌شود.

 به گزارش آوای ایرانیان، فراهانی دبیر جشنواره «مانما» با اشاره به برگزاری جشنواره دانش آموزی تئاتر و نمایش در مدارس صدرا گفت: قصد داریم بستری فراهم شود تا دانش آموزان بتوانند دغدغه های خود را قالب هنر بیان کنند.

وی افزود: بعد از گروه بندی دانش آموزان و ثبت نام در مدارس بسته های محتوایی آموزشی در سه مرحله برای دانش آموزان ارسال خواهد شد. در قسمت تئاتر، گروه های دانش آموزی یک نمایشنامه تولید و آن را اجرا کنند در قسمت فیلم نیز گروه های دانش آموزی باید فیلم کوتاه موبایلی مناسب با موضوع جشنواره تولید کنند و در قسمت نمایش – فیلم گروه های دانش آموزی تحلیل و نقد های خود را از ۹ فیلم ارسال شده بیان کنند که آموزش های لازم در بسته های محتوایی دیده اند.

فراهانی یادآور شد: موضوع محوری جشنواره هویت ملی است که آثار نیز در سه محور زن در انقلاب، نقش گروه در انقلاب و نقش خانواده در انقلاب تولید می شود و خروجی کارها در یک نشریه دانش آموزی چاپ و در اختیار تمامی مراکز تربیتی و آموزشی قرار خواهد گرفت.

وی در پایان بیان کرد: از ویژگی این جشنواره تولید صفر تا صد فعالیت ها و گروه ها توسط دانش آموزان خواهد بود و ستاد جشنواره و مدارس فقط وظیفه راهبری و تسهیل گری کار را به عهده دارند.

مدارس صدرا مدارس دولتی رشته معارف اسلامی وابسته به سازمان تبلیغات است که در ۱۶۴ نقطه کشور شعبه دارد.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “برگزاری جشنواره دانش آموزی تئاتر و نمایش در مدارس «صدرا»”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید