آخرین خبر

صدای سخن عشق در فرهنگسرای ابن سینا

نمایشگاه خوشنویسی «صدای سخن عشق» به همراه رونمایی از اثر جدید استاد امیرخانی و معرفی جدیدترین مرکب سنتی ایرانی با نام مرکب «امیران» جمعه ۶ دی ماه در نگارخانه ابوعلی سینا افتتاح می‌شود.

 

به گزارش آوای ایرانیان، «صدای سخن عشق» عنوان نمایشگاه خوشنویسی گروهی از اساتید انجمن خوشنویسان، چون رسول مرادی، مجید طالبی، مجتبی سبزه، علی انصاری، بی بی زهره رئیس الساداتی، محمدحسین رضایی و دیگر اساتید مطرح است که از ۶ تا ۱۱ دی ماه در نگارخانه ابوعلی سینا همراه با رونمایی از اثر جدید نستعلیق استاد «امیرخانی» برگزار می‌شود.

 

در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه که جمعه ۶ دی ساعت ۱۵ تا ۱۶:۳۰ با حضور بزرگان هنر خوشنویسی برگزار خواهد شد علاوه بر استاد غلامحسین امیرخانی، دکتر «مستکین» معاون فرهنگی یونسکو و رئیس انجمن حافظ نیز سخنرانی می‌کند. همچنین در این مراسم «مرکب امیران» که جدیدترین مرکب سنتی ایرانی فرآوری شده توسط امیر سلطانپور است، معرفی می‌شود.

علاقمندان می‌توانند برای بازدید از آثار همه روزه از ساعت ۹ تا ۱۳ و ۱۴ تا ۱۹ به فرهنگسرای ابن سینا واقع در شهرک قدس ابتدای ایران زمین شمالی مراجعه کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۸۸۳۶۶۳۶۶ تماس بگیرند.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “صدای سخن عشق در فرهنگسرای ابن سینا”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید