آخرین خبر

شیراز مهیای جشنواره «سروناز» می‌شود

شصت و سومین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان «سروناز» در شیراز برگزار می شود.

به گزارش آوای ایرانیان، روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، شصت و سومین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان «سروناز» و نخستین جشنواره ملی سینما و ادبیات از سوم تا ششم بهمن‌ماه در شیراز برگزار می‌شود.

علیرضا توکل دبیر اجرایی شصت و سومین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان «سروناز» گفت: نخستین جشنواره ملی سینما و ادبیات نیز همزمان با این رویداد برگزار می شود و هنرمندان استان‌های خراسان رضوی، خراسان جنوبی، کرمان، هرمزگان، اصفهان، قم، مرکزی، البرز و فارس در این جشنواره‌ها به رقابت می پردازند.

وی افزود: مجتمع سینمایی هنر شهر آفتاب شیراز میزبانی این جشنواره‌ها را برعهده خواهد داشت.

دبیر اجرایی جشنواره «سروناز» ضمن عذرخواهی از به تعویق افتادن این رویداد که قرار بود در آذرماه برگزار شود، این تأخیر  را ناخواسته خواند و همزمانی آن را با هجدهمین نمایشگاه کتاب شیراز عمده‌ترین دلیل تعویق جشنواره «سروناز» عنوان کرد.

توکل در پایان ضمن تشکر از صابر سهرابی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، بهروز مرامی معاون امورهنری و سینمایی و غلامرضا یوسفی، معاون اداری-مالی این اداره‌کل که برای برگزاری این رویداد مهم سینمایی تلاش و پیگیری فراوانی انجام دادند، ابراز امیدواری کرد که شیراز، میزبانی شایسته‌ای را برای هنرمندان و مهمانان شصت و سومین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان «سروناز» رقم بزند.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “شیراز مهیای جشنواره «سروناز» می‌شود”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید