آخرین خبر

ویژه برنامه های نوروزی رادیو اعلام شد/ پخش «فرش بنفشه» با اجرای ضابطیان

ویژه برنامه «فرش بنفشه» با اجرای منصور ضابطیان در تعطیلات نوروز به صورت زنده از رادیو ایران پخش می شود.

به گزارش آوای ایرانیان، «صبح است و بهاران»، «نوروز در خانه»، «با بهار دلنشین»، «نونوار»، «شب و ستاره» از برنامه های رادیو نوروز در ایام عید است.

این رادیو با حضور شاه آبادی معاون صدا، از ۲۸ اسفند ماه روی موج اف ام ردیف  ۹۵.۵ مگاهرتز راه اندازی خواهد شد.

عبدالرسول جوادی بالاجاده، مدیر روابط عمومی رادیو نوروز با تشریح برنامه های این شبکه رادیویی با هدف اطلاع رسانی ، آموزشی ، اوقات فراغت و سرگرمی گفت: رادیو نوروز برای نشاط اجتماعی و شادابی جامعه، با برنامه های متنوعی همچون «صبح است و بهاران»، «نوروز در خانه»، «با بهار دلنشین»، «نونوار»، «شب و ستاره» … در قالب برنامه های مجله ای، سعی دارد ضمن امید آفرینی و  تعامل با مخاطبین، مشاوره های تحصیلی را ارائه دهد.

وی ادامه داد: در بخشی از برنامه های رادیو نوروز با اجرای یکی از چهره های فرهنگی ، هنری ، ورزشی و … در کنار گفتگوی صمیمانه، خاطرات به یادماندنی بیان می شود.

جوادی تصریح کرد:  بیان رویدادها و اطلاع رسانی از اخبار دستگاههای خدماتی و امدادی بالاخص حوزه بهداشت و سلامت، قرارگاه بهداشت و ستاد ملی مبارزه با کرونا از مهمترین بخش های برنامه های این رادیو است.

همچنین در بخش های برنامه های فرهنگی این رادیو موسیقی نواحی پخش و تاریخ استانها بیان می شود.

وی ادامه داد: ارتباط با خانواده ها، نوروز در خانه، آموزش و مشاوره تحصیلی به دانش آموزان را باید از مهمترین برنامه های این رادیو دانست.

برای تهیه و تولید برنامه های رادیو نوروز از  تهیه کنندگان با تجربه و کارآمد حوزه صدا همچون حسین معصومی ، مهدی ساعی ، محمد اسماعیل پور ، مهدی مجنونی و دیگر برنامه سازان مجرب رادیو در تولید و پخش برنامه ها بهره گیری شده است.

**پخش «فرش بنفشه» با اجرای ضابطیان

همچنین فرش بنفشه تلاش می کند با بخش های متفاوت و متنوع خاطراتی ماندگار را در سالی متفاوت برای هموطنان رقم بزند.

این برنامه شامل بخش های ادبی، ترانه، گزارش های نوروزی، گفت و گوهای طنز است و سعی دارد با  نگاهی متفاوت به رویدادهای اجتماعی فضایی مفرح را برای مخاطبان رادیو ایران فراهم کند.

فرش بنفشه از دوم فروردین تا پایان تعطیلات نوروزی هر روز از ساعت ۱۷:۰۰ تا ۲۰:۰۰ با اجرای منصور ضابطیان و تهیه کنندگی محمد اسماعیل پور و زهرا قائدی از رادیو ایران پخش می شود.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “ویژه برنامه های نوروزی رادیو اعلام شد/ پخش «فرش بنفشه» با اجرای ضابطیان”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید