آخرین خبر

سازهای «چارتار»در پایتخت کوک می‌شوند/ فروش بلیت ۴۵۰ هزار تومانی

به گزارش آوای ایرانیان، گروه موسیقی «چارتار» از مجموعه‌های شناخته شده موسیقی پاپ کشورمان که طی سال‌های اخیر فعالیت چندانی در حوزه اجراهای زنده و انتشار آثارش نداشته است، فصل تازه فعالیت‌های خود را با برگزاری کنسرتی در تهران آغاز خواهد کرد.

تازه‌ترین کنسرت این گروه موسیقی روز دوشنبه بیستم تیرماه طی دو نوبت در سالن اسپیناس تهران پیش روی مخاطبان قرار می‌گیرد. این در حالی است که قیمت بلیت کنسرت در نظر گرفته شده ۱۵۰ تا ۴۵۰ هزار تومان اعلام شده است.

گروه موسیقی «چارتار» فعالیت خود را بیش از هشت سال پیش با انتشار تک‌آهنگ‌هایی در فضای مجازی آغاز کرد. اشعار و ترانه‌ها و همچنین لحن و صدای خواننده که برگرفته و استوار بر ادبیات و موسیقی کلاسیک ایرانی است از یک سو و همچنین ملودی‌های پویا و تنظیم‌های مدرن از سوی دیگر، فضای متفاوتی را در موسیقی این گروه به وجود آورده که مخاطبان زیادی را نیز علاقه‌مند خود کرده است. این گروه طی سال‌های اخیر آلبوم‌های «باران تویی -۱۳۹۲»، «جاده می‌رقصد – ۱۳۹۴» و «دریا کجاست – ۱۳۹۶» را در بازار موسیقی منتشر کرده است.

آرمان گرشاسبی خواننده، آرش فتحی آهنگساز، احسان حائری ترانه‌سرا و آیین احمدی‌فر تنظیم‌کننده، اعضای اصلی گروه چارتار را تشکیل می‌دهند.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “سازهای «چارتار»در پایتخت کوک می‌شوند/ فروش بلیت ۴۵۰ هزار تومانی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید