آخرین خبر

در کنسرت خیریه محمد معتمدی چه گذشت؟/ گلریزان ۶ میلیارد تومانی

به گزارش آوای ایرانیان، محمد معتمدی خواننده موسیقی ایرانی که طی روزهای گذشته در تالار شهر کاشان کنسرتی را پیش روی مخاطبان قرار داد از جمع‌آوری رقمی بالغ بر ۶ میلیارد و ۳۷۶ میلیون تومان برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد و حمایت از خانواده‌های زندانیان خبر داد.

این خواننده موسیقی ایرانی درباره آنچه در کنسرت گلریزان شهر کاشان پیش روی مخاطبان قرار گرفت، توضیح داد: به پیشنهاد جناب روح الله دهقانی دادستان کاشان و حمایت حداکثری مسئولان شهر کاشان کنسرتی را طی روزهای گذشته در تالار شهر کاشان همراه با سایر دوستان هنرمندم در قالب یک رویداد موسیقایی گلریزان برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد و حمایت از خانواده‌های زندانیان برگزار کردم که طی آن رقمی بالغ بر ۶ میلیارد و ۳۷۶ میلیون تومان به واسطه حمایت ارزشمند خیرین جمع‌آوری شد.

وی گفت: خوشبختانه در خلال برگزاری کنسرت رقمی بیش از ۲ میلیارد تومان از مسیر خرید بلیت کنسرت و سیب‌های نمادینی که در ابتدای کنسرت برای فروش گذاشته شده بود، جمع‌آوری و رقمی بالغ بر ۴ میلیارد تومان هم به عنوان تعهد سرمایه گذاری و هزینه برای ساخت سوله جهت اشتغالزایی خانواده‌های زندانیان توسط خیرین تعیین شد.

در کنسرت خیریه محمد معتمدی چه گذشت؟/ گلریزان ۶ میلیارد تومانی

معتمدی تصریح کرد: از نکات جالب توجهی که در برگزاری این کنسرت واقعاً برای من و مخاطبان جلوه زیبایی پیدا کرد، در اختیار گذاشتن النگوی طلای یکی از خانم‌های حاضر در سالن بود که آن را از دستش خارج کرد و در اختیار این عمل خیر قرار داد. ضمن اینکه سیروس مهاجری نوازنده گیتار بیس گروه هم ساز خود را برای فروش به در اختیار این مراسم گلریزان قرار داد که قرار است تا روز ششم محرم امسال النگوی آن خانم تماشاگر و ساز نوازنده گروهم در معرض حراج گذاشته شود و در نهایت به بالاترین قیمت به فروش برسد و درآمد آن به انجمن حمایت از زندانیان اهدا شود.

این خواننده موسیقی ایرانی در پایان گفت: آنچه در کنسرت شهر کاشان برگزار شد، برای من دربرگیرنده ارزش‌های بسیار فراوانی است که جا دارد همین جا از مردم عزیز کاشان و خیرین بزرگوار این شهر به واسطه حمایت‌ها و همراهی شان قدردانی ویژه‌ای داشته باشم که در این حرکت کنار ما بودند.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “در کنسرت خیریه محمد معتمدی چه گذشت؟/ گلریزان ۶ میلیارد تومانی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید