آخرین خبر

اعلام آمار هفتگی فروش و تماشاگران سه تماشاخانه دولتی

به گزارش آوای ایرانیان به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، آمار هفتگی فروش و تماشاگران نمایش‌های به صحنه رفته در تالارهای اصلی، چهارسو، قشقایی، سایه و کارگاه نمایش مجموعه تئاتر شهر، تماشاخانه سنگلج و همچنین تالار هنر به تفکیک اجراها اعلام شد.

نمایش «شکوفه‌های گیلاس» به کارگردانی سیدمحمد مساوات که از ۳۰ تیر اجرای خود را در تالار اصلی با ظرفیت ۵۷۹ تماشاگر و قیمت بلیت ۱۲۰ هزار تومان آغاز کرده است، تا به امروز با مجموعه ۱۵ اجرا (با احتساب ارایه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف‌دار و مهمان) و میزبانی از ۶ هزار و ۸۳۲ تماشاگر به فروشی معادل ۷۴۶ میلیون و ۸۸۰ هزار تومان دست پیدا کرده است.

نمایش «آلنده نازنین» به کارگردانی محمد برهمنی که اجرای خود را از روز ۱۷ تیر در تالار چهارسو با ظرفیت ۱۳۲ نفر آغاز کرده تا امروز با مجموع ۲۶ اجرا (با احتساب ارایه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف‌دار و مهمان) ۳ هزار و ۳۳۸ تماشاگر و ۲۴۸ میلیون و ۳۲۰ هزار تومان فروش داشته است.

نمایش «تب» به کارگردانی رویا کاکاخانی نیز که از روز ۲۴ تیر اجرای خود را در تالار قشقایی با ظرفیت ۹۶ نفر آغاز کرده تاکنون (با احتساب ارایه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف‌دار و مهمان) ۲۱ نوبت اجرا و میزبانی از یک هزار و ۹۰ تماشاگر به فروشی معادل ۶۱ میلیون ۳۱۳ هزار تومان دست پیدا کرده است.

نمایش «الکترا» به کارگردانی فرزاد امینی که از روز جمعه هفتم مرداد در تالار سایه با ظرفیت ۷۲ نفر و قیمت بلیت ۶۰ هزار تومان روی صحنه رفت با ۹ اجرا، ۴۳۸ تماشاگر (با احتساب ارایه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف‌دار و مهمان) به فروشی معادل ۲۴ میلیون و ۵۰۴ هزار تومان هزار تومان رسیده است.

نمایش «جانور» به کارگردانی کیانوش ایازی که از روز ۲۱ مرداد در کارگاه نمایش با ظرفیت ۲۶ نفر و قیمت بلیت ۵۰ هزار تومان روی صحنه رفته بود با مجموع یک اجرا (احتساب ارایه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف‌دار و مهمان) و ۲۵ تماشاگر یک میلیون و ۲۵۰ هزار تومان فروش داشته است.

نمایش «پایین گذر سقاخانه» به کارگردانی رضا بهرامی هم که از بیستم مرداد در تماشاخانه سنگلج با ظرفیت ۲۳۶ نفر روی صحنه رفته است (با احتساب ارایه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف‌دار و مهمان) ۲ نوبت اجرا و ۱۸۵ تماشاگر به فروشی ۷ میلیون و ۵۳۴ هزار تومان دست پیدا کرده است.

نمایش «غول نخود فرنگی» به کارگردانی حسین فدایی‌حسین هم که از روز ۹ تیر با قیمت بلیت ۳۰ هزار تومان در تالار هنر روی صحنه رفت، تاکنون با مجموع ۲۴ اجرا و ۳ هزار و ۶۲ تماشاگر (با احتساب ارایه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف‌دار و مهمان) به فروشی معادل ۷۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان دست یافته است.

نمایش «پنگوئن‌ها» به کارگردانی زیبا برجی‌فلاح نیز که از روز جمعه دهم تیر اجرای خود را با قیمت ۳۰ هزار تومان در تالار هنر روی صحنه رفته، تاکنون با مجموع ۲۵ اجرا و ۳ هزار و ۶ تماشاگر (با احتساب ارایه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف‌دار و مهمان) به فروشی معادل ۶۶ میلیون و ۶۱۴ هزار تومان دست پیدا کرده است.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “اعلام آمار هفتگی فروش و تماشاگران سه تماشاخانه دولتی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید