آخرین خبر

«رادیو جام‌جهانی» ۲۴ ساعته فعالیت دارد/ گزارشگری بازی‌ها از کیش

به گزارش آوای ایراینان، مهدی آذر مکان دبیر شورای ورزش معاونت صدا و مدیر رادیو جام‌جهانی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره فعالیت این شبکه رادیویی بیان کرد: این شبکه از دیروز شروع به کار کرد و تا ۲۷ اذر که آخرین مسابقه جام جهانی قطر برگزار می‌شود، فعالیت خواهد داشت.

وی اضافه کرد: فعالیت این شبکه ۲۴ ساعته است. از ۶ صبح تا ساعت ۱۳ برنامه‌های تولیدی و زنده که در حوزه جام‌جهانی است روی آنتن می‌رود. همچنین مستندهایی درباره تیم‌ها داریم. چند برنامه زنده از ساعت ۱۳ تا ۱ بامداد به همراه رقابت‌ها پخش می‌شود که با تحلیل کارشناسان هم همراه است.

مدیر رادیو جام جهانی عنوان کرد: از ساعت یک بامداد تا ۶ صبح گزیده‌هایی از بهترین برنامه‌های دیگر شبکه‌ها و همچنین بهترین مسابقه روز قبل را پخش می‌کنیم.

وی درباره پرداخت همه شبکه‌ها به جام جهانی و وجه تمایز این شبکه با دیگر شبکه‌ها عنوان کرد: تفاوتی که شبکه جام جهانی دارد این است که ما از جزیره کیش روی آنتن می‌رویم. تحلیل کارشناسی، استودیو و گزارشگران در کیش مستقر هستند. همچنین از ظرفیت‌هایی که در کیش است در بدنه کارشناسی و بدنه صداوسیما به عنوان گزارشگر و گوینده استفاده می‌کنیم و به این ترتیب با نهادهای همکار، هم افزایی داریم.

آذرمکان اضافه کرد: در دوره‌های قبلی جام جهانی فقط یک گزارش از رادیو پخش می‌شد اما الان ۲ گزارش پخش می‌شود یک گزارشگر از رادیو ورزش و یک گزارشگر هم از رادیو جام جهانی رقابت‌ها را گزارش می‌کند. به ویژه که هشت بازی تلاقی دارند و از ۱۶ بازی که با هم برگزار می‌شود هشت بازی را رادیو ورزش و هشت بازی هم در رادیو جام جهانی گزارش می‌شود.

وی به تعداد گزارشگران اشاره و بیان کرد: ۱۲ تا ۱۵ نفر گزارشگران ما هستند که گزارشگران قدیمی رادیو ورزش و برخی همکارانی از کیش هستند. خسرو والی زاده، مهرزاد عطاران، ارش اسدی، علی اکبر ارمنده ای از این جمله هستند.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “«رادیو جام‌جهانی» ۲۴ ساعته فعالیت دارد/ گزارشگری بازی‌ها از کیش”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید