آخرین خبر

هندی‌ها زودتر از همه پنجمین قسمت «ایندیانا جونز» را می‌بینند

به گزارش آوای ایرانیان به نقل از اکسپرس، «ایندیانا جونز و گردونه سرنوشت»، فیلم جدید هریسون فورد در نقش ایندیانا، یک روز قبل از اکران جهانی خود در ۳۰ ژوئن (۹ تیر) در هند اکران می‌شود.

این فیلم ۲۹ ژوئن به زبان‌های انگلیسی، هندی، تامیل و تلوگو در سراسر هند اکران خواهد شد.

دیزنی هند در اینستاگرام خود اعلام کرد: این چیزی است که هند منتظر آن بود! خود را برای آخرین ماجراجویی بزرگترین قهرمان «ایندیانا جونز» آماده کنید چون «گردونه سرنوشت» یک روز قبل از اکران جهانی در هند به نمایش در می‌آید.

به غیر از هریسون فورد، فیبی والر-بریج، آنتونیو باندراس، جان ریس دیویس، توبی جونز، بوید هالبروک و مدس میکلسن نیز در این فیلم ایفای نقش می‌کنند.

این فیلم به کارگردانی جیمز منگولد، توسط کاتلین کندی، فرانک مارشال و سایمون امانوئل تهیه شده است و استیون اسپیلبرگ و جورج لوکاس به‌عنوان تهیه‌کنندگان اجرایی آن حضور داشتند.

در این فیلم علاوه بر بازگشتن فورد به عنوان این دی، شاهد بازگشت نازی‌ها که ضدقهرمان‌های مکرر این مجموعه هستند، خواهیم بود. داستان این فیلم در سال ۱۹۶۹ اتفاق می‌افتد، این دی درگیر یک ماجرای دیگر است و داستان به مقامات سابق نازی که در طول جنگ سرد و مسابقه فضایی به ناسا نفوذ کرده‌اند مربوط می‌شود.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “هندی‌ها زودتر از همه پنجمین قسمت «ایندیانا جونز» را می‌بینند”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید