آخرین خبر

تلاش برای اجرای یک «مونولوگ!» در مرکز تئاتر مولوی

به گزارش آوای ایرانیان به نقل از روابط عمومی، نمایش «مونولوگ!» به نویسندگی معین رمضانی، کارگردانی فرنود سمیع و کاری از گروه تئاتر «کلایدوک» از روز یکشنبه ۲۱ خرداد در سالن کوچک تئاتر مولوی روی صحنه می‌رود.

در خلاصه داستان این نمایش آمده است: «یک بازیگر در تلاش برای اجرای نمایش است. اما بازی چیست و بازی کردن چه کیفیتی دارد؟ باید داستانی خاص را روایت کرد تا برای مخاطب جذاب باشد؟ چرا جذاب باشد؟ چرا مخاطب داشته باشد؟ آیا اجرا کردن، به صحنه نمایش محدود می‌شود؟»

ارشیا اعتمادی در «مونولوگ!» هر شب سعی می‌کند تا از بازیگری تجربه تازه‌ای داشته باشد، فرم‌هایی را خلق کند و یک بار دیگر به ضدیت با متنی که خود در ضدیت با تئاتر است درآید.

از دیگر عوامل این نمایش می‌توان به ویژوال آرت: صادق قربانخانی، طراح نور: پدرام رضوانی، طراح گریم: احمد نگهبان، دستیار کارگردان: آوا کاظمی‌نژاد، مدیر صحنه: شقایق کاویانی، دستیاران صحنه: سهند مرتضوی، شیوا رضایی، اتاق فرمان: احسان پناهی، منشی صحنه: یاسمن موسوی‌پور، مدیر روابط عمومی: سیدمحمدصادق سیادت و مشاور رسانه: بهنام فرهادی اشاره کرد.

علاقمندان جهت تهیه بلیط این نمایش می‌توانند به سایت تیوال و یا گیشه تئاتر مولوی به آدرس خیابان انقلاب، ابتدای خیابان شانزده آذر، شماره شانزده، جنب کلینیک دانشگاه تهران، مرکز تئاتر مولوی مراجعه نمایند.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “تلاش برای اجرای یک «مونولوگ!» در مرکز تئاتر مولوی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید