آخرین خبر

مهلت ثبت نام در جشنواره موسیقی نواحی ایران به اتمام رسید

به گزارش آوای ایرانیان به نقل از ستاد خبری شانزدهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران، مهلت ثبت نام فراخوان این دوره از جشنواره که از ۲۰ خرداد آغاز شده بود، سه‌شنبه ۳۰ خرداد به پایان رسید.

مرحله منطقه‌ای این جشنواره در تیرماه سال ۱۴۰۲، در یک گستره‌ ملی به‌ همت دفتر موسیقی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، توسط انجمن موسیقی ایران و با همکاری ادارات کل فرهنگ و ارشاد استان‌های سراسر کشور به‌صورت غیر رقابتی با حضور استان‌های تهران، قزوین، مازندران، خراسان شمالی، سمنان، گلستان، البرز و قم پیش روی مخاطبان قرار می گیرد.

بر این اساس مرحله منطقه ای این جشنواره در استان‌های تهران، قزوین، مازندران، خراسان شمالی، سمنان، گلستان، البرز، و قم با برگزاری در استان گلستان به عنوان منطقه اول، استان‌های اصفهان، فارس، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد و خوزستان با برگزاری در استان چهارمحال و بختیاری به عنوان منطقه دوم، استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، زنجان و گیلان با برگزاری در استان آذربایجان شرقی بعنوان منطقه سوم، استان‌های کرمانشاه، ایلام، لرستان، همدان، مرکزی و کردستان با برگزاری در استان کرمانشاه به عنوان منطقه چهارم، استان‌های خراسان رضوی، خراسان جنوبی، کرمان، یزد، سیستان و بلوچستان و هرمزگان با برگزاری در استان کرمان به عنوان منطقه پنجم صورت خواهد پذیرفت.

مهلت ثبت نام در جشنواره موسیقی نواحی ایران به اتمام رسید

پوستر این دوره از جشنواره با طراحی محمدحسین مجیدپور، الهام گرفته از نقشه ایران و انطباق آن با هنرمندی است که ساز می‌نوازد و از نگاهی دیگر گستردگیِ نغمگی اقوام ایران را نشان می‌دهد. همچنین این پوستر بیانگر وحدت در کثرت است که موضوع و محور جشنواره شانزدهم خواهد بود.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “مهلت ثبت نام در جشنواره موسیقی نواحی ایران به اتمام رسید”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید