آخرین خبر

پخش «رویای پوچ» با نگاهی به حقوق بشر امریکایی از رادیو فرهنگ

به گزارش آوای ایرانیان شبکه رادیویی فرهنگ همزمان با هفته حقوق بشر آمریکایی ویژه برنامه » رویای پوچ» را روی آنتن می برد.

«رویای امریکایی »عنوان بخشی از بزنامه است که به پخش بیانات رهبری درباره حقوق بشر امریکایی اختصاص دارد ، در بخشی دیگر کارشناس کتابشناسی ، کتاب هایی در زمینه حقوق بشر معرفی می کند..

کارشناسان حضوری و تلفنی نیز در بخش گفتگوی محور به بررسی ابعاد مختلف حقوق بشر امریکایی می پردازند.

در این برنامه دو‌بخش گزارشی تدارک دیده شده که در بخش نخست نظر مردم درباره حقوق بشر مورد توجه قرار می گیرد و در بخشی دیگر رویدادهای هفته بازخوانی و به مساله افشای حقوق بشر امریکایی پرداخته می شود.

ششم تا دوازدهم تیر به عنوان هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی نامگذاری شده است، از همین رو رادیو فرهنگ، دوشنبه ۱۲ تیر ویژه برنامه «رویای پوچ» را به تهیه کنندگی« فاطمه محمدیان فر» و‌گویندگی « راضیه گردکاهد» از گروه تاریخ واندیشه تدارک دیده است.

ابتکار رهبر معظم انقلاب در نامگذاری هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی دارای پیام های بسیار مهمی است که در آن باید جنایات آمریکا بازخوانی و تبیین شود که در این برنامه به این مساله توجه وبژه شده است.

همچنین ساعت ۱۲:۳۰ امروز به مدت ۳۰ دقیقه برنامه « حقوق بی بشر» به ابعاد مختلف جنایات امریکا می پردازد و در ادامه مجله رادیویی « سرزمین من» برگ هایی از جنایات امریکا در تاریخ را ساعت ۱۳:۰۰ امروز ورق می زند.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “پخش «رویای پوچ» با نگاهی به حقوق بشر امریکایی از رادیو فرهنگ”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید